OlyBet kasiino tervitusboonus

olybet online tervitusboonus

OLYBET ONLINE KASIINO

OlyBet online kasiino pakub oma uutele kasutajatele kaheosalist tervitusboonust. Oma esimese sissemakse saad kuni 300 euro ulatuses kahekordistada ja lisaks teenid sõltuvalt tehtud sissemakse suurusest ka kuni 300 tasuta spinni.

KAMPAANIA ALUSED

  • Tervituspakkumise kasutamiseks pead esmalt registreeruma ja seejärel tervitusboonuse pakkumisega liituma. Seda saad teha tervitusboonuse kampaanialehel või oma OlyBet online kasiino profiili lehel jaotises “Aktiivsed kampaaniad”.
  • Peale pakkumisega liitumist pead tegema esimese sissemakse. Selleks, et selle boonuspakkumise auhindu kätte saada, peab sissemakse suurus olema täpselt 10€, 25€, 50€, 100€ või 300€ sõltuvalt sellest, missuguse pakutud komplektidest valid. Pärast sissemakse tegemist lisab OlyBet online kasiino Sinu mängukontole täpselt sissemaksega võrdse summa boonusrahana. Sissemakstud raha koos boonusrahaga hoiustatakse boonusraha kontol. Iga sissemakstud euro eest saad lisaks ka ühe tasuta spinni.
  • Enne Boonusraha sisaldava väljamakse tegemist pead nii sissemakstud raha kui ka sellega teenitud boonuse 35 korda läbi mängima. Läbimängunõuet saad täita ainult OlyBet online kasiino jaotistes Kasiino või Mängud olevates mängudes.
  • Tervitusboonuse sissemaksega teenitud tasuta spinnid lisatakse OlyBet online kasiino mängukontole sissemakse tegemisele järgneval esmaspäeval. Kõik tasuta spinnidega teenitud võidud on ilma läbimängunõudeta. Tasuta spinnid kehtivad mängus Starburst.
  • Tervitusboonust antakse vaid 30 päeva jooksul alates OlyBet online kasiinoga liitumisest.

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

Tasuta spinnide võidud on läbimängunõudeta
Tasuta spinne saab kasutada progresseeruva jackotiga slotikas Starburst
Nii boonusraha kui ka sissemakse tuleb 35x läbi mängida
Pakkumist saad kasutada vaid 30 päeva jooksul alates OlyBetiga liitumisest.

HINNANG

4.9

HINNANGU SELGITUS

OlyBet kasiino tervituspakkumine sisaldab korralikku 300-eurost tervitusboonust ja kuni 300 tasuta spinni. Üldist hinnangut toob veidi alla asjaolu, et läbimängutingimuste täitmisel arvestatakse nii sissemakstud summat kui ka boonusraha.

KLIENDITUGI

Kui Sul on tervitusboonuse kohta täpsemaid küsimusi, kirjuta meile või võta ühendust OlyBeti klienditoega. OlyBet online kasiino klienditugi töötab iga päev kell 8.00-2.00 ja vastab Sinu küsimustele elava vestluse vormis või meiliaadressil [email protected]

Tööaeg: E-P 08.00-02.00 (GMT +2)

Live-vestlus: jah
E-post: [email protected]