Ülevaade Olybetis toimuvast “Soojendame talve üles” kampaaniast

OlyBet Yggdrasil

Pole päris kindel kas kõik mängijad sooviksid hetkel talve üles soojendada või tahaksid veel siiski nautida neid väheseid talverõõme, mis meile on antud, aga igatahes soojendab Olybet oma mängijate südameid pakkudes võimalust osaleda Yggdrasil mängutootja kampaanias.

Auhinnafond kokku on 80 000 eurot ja oma õnne proovimiseks pead mängima ainult ühte kampaanias osalevatest mängudest 1. veebruarist kuni 14. veebruarini. Loo endale suurepärane meeleolu põnevate slotikate ja suurte ning ootamatute auhindadega.

Millised on Olybeti kampaania “Soojendame talve üles” täpsemad tingimused

Selle pakkumisega liitumiseks pead olema vähemalt 21-aastane OlyBeti klient. Kampaania toimub Yggdrasil mängutootja võrgustiku kampaaniana ja osalemiseks puudub miinimumpanuse suurus.

Auhindasid antakse järgnevalt: 1 auhind summas 10 000 eurot, 2 auhinda summas 5000 eurot, 5 auhinda summas 2 000 eurot, 8 auhinda summas 1 000 eurot, 16 auhinda summas 500 eurot, 20 auhinda summas 200 eurot, 100 auhinda summas 100 eurot, 200 auhinda summas 50 eurot, 300 auhinda summas 20 eurot ja 400 auhinda summas 10 eurot.

Osalemiseks tuleb mängijatel kinnitada, et nad soovivad osa võtta vajutades “liitu kohe” nuppu, mis ilmub ekraanile kampaanias osalevates mängudes. Mängijad võtavad kampaaniast osa, kui nad teevad kvalifitseeruva panuse kampaaniaperioodi jooksul. Kõik eelpool nimetatud mängudele tehtud panused võivad auhinnafondist anda saladusliku ja juhusliku auhinna. Iga panus võib võita siiski ainult ühe juhusliku auhinna.

Auhindu jagatakse kogu kampaaniaperioodi jooksul. Kampaania kõige viimasel perioodil antakse välja vähemalt üks kolmest kõige suuremast auhinnast. See periood võrdub 5% kogu kampaania perioodist. Ülejäänud ja jagamisele minevate auhindade arvu uuendatakse iga 60 sekundi järel. Kampaanias osalevate mängude kohta leiad täpsemat infot Olybeti veebilehelt.

Auhinnad kantakse mängija kontole sularahana ja ilma panustamise tingimusteta. Auhinna nägemiseks kontol tuleb mängijal peale kampaania lõppu uuesti avada mistahes Yggdrasil mäng. Erinevate keerutustega võivad mängijad kampaania käigus võita rohkem kui ühe juhusliku auhinna. Kampaania kestab 1. kuni 14. veebruarini 2021. aastal.

Olybeti “Soojendame talve üles” kampaania plussid ja miinused

Vaatame lähemalt, mis on selle Olybeti kampaania puhul suurimad positiivsed ja negatiivsed küljed:

+ suured auhinnad

+ ainsaks tingimuseks on mängimine

+ võidule pole panustamisnõuet

võidu määrab vaid juhuslikkus

Loositavate auhindade saatuse otsustab ainult õnnejumalanna ja oma enda tegevusega Olybeti kasiinos seda kuidagi mõjutada pole võimalik, välja arvatud loomulikult see, et mida rohkem mängida seda suurem on võimalus üks jagamisele minevatest auhindadest saada.

Kokkuvõte Olybeti “Soojendame talve üles” kampaaniast

Tegemist on mängutootja Yggdrasil võrgustiku kampaaniaga, kus auhinnad on suured ja vaid kahe nädalaga läheb jagamisele 80 000 eurot. Õnneks annab Eesti mängijate jaoks kodune Olybet võimaluse selles kampaanias osalemiseks.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

Optibet
 • Tervitusboonus
  1000€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Olybet
 • Tervitusboonus
  200% kuni 200€ + 600 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Betsafe
 • Tervitusboonus
  200% boonus + kuni 500 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Ninja Casino
 • Tervitusboonus
  Konto registreerimine pole vajalik
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!