OlyBeti igakuine preemia

OlyBet kampaaniad

Aktiivsematele mängijatele (alates tasemest VIP 4) jagab OlyBet igakuist sissemakseboonust. Selle boonuse parimaks aspektiks on asjaolu, et boonust võib kasutada osade kaupa. Iga kord, kui teed sissemakse ja lisad sellele igakuise boonuse promokoodi, makstakse Sulle välja teenitud mahus preemia. See boonus tuleb 10 päeva jooksul läbi mängida, vastasel juhul jääd sellest ilma.

Kampaania alused

  • Kui oled OlyBeti lojaalne klient ja saavutad vähemalt kasutajataseme VIP4, võid teenida igal kuul oma sissemaksetele 20-35% boonust väärtuses 200-350 €.
  • Täpse boonussumma arvestamisel võetakse arvesse kõiki Sinu vastavalt kuul tehtud sissemakseid, mille juures oled kasutanud igakuise boonuse promokoodi.
  • Boonuse suurus sõltub lisaks sissemaksete suurusest ka sellest, millisele VIP-tasemele Sa jõudnud oled.
  • Kui oled jõudnud 10. VIP-tasemele, teeb OlyBet Sulle eriti magusa personaalse boonuspakkumise, mille puhul on nii võimalik boonuse suurus kui ka protsendimäär suurem kui teistel kasutajatel.
  • Boonusraha maksmisel ei arvestata mitte üht vaid kõiki ettenähtud tähtaja jooksul tehtud makseid, mille sooritamisel oled kasutanud vastava kuu promokoodi. Promokood koosneb sõnast VIP, Sinu kasutajatasemest ja ingliskeelsest kuu nimest. Näiteks maikuu sooduskood 5-taseme VIP-kasutajale oleks Iga kuu boonuspakkumist saab kasutada ainult kuu esimese 20 päeva jooksul.
  • Boonuspakkumisele rakenduvad tavapärased läbimängunõuded. Läbimängunõuded tuleb täita 10 päeva jooksul. Kui Sa läbimängunõudeid täita ei suuda, kaotad sissemaksega teenitud boonusraha.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Boonusraha suuruse määramisel lähevad arvesse kõik antud kuul tehtud sissemaksed

Mida rohkem mängid, seda kõrgemale tasemele tõused ja suurema boonuse teenid

VIP-boonuse taotlemisel lähevad arvesse sissemaksed, mis on tehtud iga kuu esimese 20 päeva jooksul. Boonus tuleb 10 päeva jooksul vähemalt üks kord läbi mängida.

Boonust saab kasutada mängija, kelle kasutajatase on vähemalt VIP4

Kokkuvõte

OlyBeti igakuise sissemakseboonuse raames saavad aktiivseimad kasutajad teenida boonust, mille määr sõltub sissemakstud rahasummast. Iga teenitud boonussumma tuleb 10 päeva jooksul läbi mängida. Boonuse maksimaalne määr sõltub Sinu kasutajatasemest. Sellest pakkumisest osa saamiseks peab Sinu kasutajatase olema vähemalt VIP4. Meie hinnangul on tegu lahke cashback-skeemiga, millega saad veidi oma kaotusi vähendada või hea õnne korral ka võitudele lisa teenida.

Hinnang:

4

Hinnangu selgitus:

See on eelkõige pakkumine, mille eesmärk on suurendada mängijate aktiivsust. Maksimumhindest jääb puudu pakkumise kättesaadavus kõigile kasutajatele. Pakkumist saab kasutada alates tasemest VIP4.

Klienditugi

Kui teil on pakkumise kohta täiendavaid küsimusi, pöördu OlyBeti klienditoe poole. Klienditoe andmed on järgmised:

Tööaeg: E-P 08.00-02.00 (GMT +3)

Live-vestlus: jah

E-post: [email protected]

Telefoni teel OlyBet kliendituge ei paku.