Olybeti jõulukampaania Olybells Olybells

OlyBet

Olybet ei ole oma kliente kunagi jõulude ajal unustanud ning erandiks ei ole loomulikult ka see 2020. aasta. Lõbutsemiseks on klientidele pakkumisel Olybells Olybells jõulukampaania, kus kingitusi, boonused ja palju muud huvitavat on saadaval iga päev ja seda mitte ainult kuni jõuludeni, vaid koguni aastavahetuseni välja. Vaatame lähemalt, mida on Olybetil oma klientidele pakkuda ja kuidas kõigest sellest osa saada.

Kuidas Olybeti Olybells Olybells kampaania toimib?

Olybeti jõulukampaanias Olybells Olybells osalemiseks mine Olybeti vastava kampaania lehele. Kampaanias võivad osaleda piiranguteta kõik OlyBeti kliendid, aga selleks et kasutada kasiino pakkumist peab mängija olema vähemalt 21-aastane.

Kampaania kestab kuni 31. detsembrini 2020. aasta ja iga päev annab Olybet kaks põnevat pakkumist. Ühe kasiinos ja teine spordiennustuses. Olybeti kampaania lehel vastavat alalehte vajutades saab liikuda kasiino ja spordiennustuse kampaaniate vahel ning mõlema pakkumisega tutvuda. 

Kasiinos on saadaval tavaliselt kas tasuta keerutused või mängimise eest antav pärisraha. Spordiennustuses pakutakse ennustamiseks tasuta panuseid, võimendatud koefitsiente või riskivabasid panuseid.

Kõik päevapakkumised kehtivad ainult konkreetsel päeval kui ei ole välja toodud teisiti ja kõik päevapakkumiste täitmise jaoks tehtavad tegevused peavad olema tehtud pakkumisega samal päeval. See tähendab, et eelmise päeva või päevade panuseid tänase pakkumise puhul enam ei arvestata.

Kõikidele kasiinos saadud boonustele kehtib 35x läbimängimiskohustus vabalt valitud kasiino slotikas. Kui päevapakkumisele kehtib panustamise kohustus, siis tuleb see täita hiljemalt pakkumisega samal päeva kell 23:59. Vastasel juhul tühistab Olybet boonuse ja ka kõik boonusraha eest saadud võidud. Meeles tuleb kindlasti pidada, et ainult slotimängud kvalifitseeruvad panustamise kohustuse täitmisele. 

Kõik tasuta keerutused, mida Olybells Olybells kampaanias välja antakse on aga pärisraha keerutused ja kõik võidud antud keerutusteks makstakse mängija kontole välja pärisrahas, millele panustamise kohustust ei kehti.

Kindlasti pea meeles ka, et päevapakkumisi võib üks mängija või majapidamine või IP-aadress kasutada ainult ühe korra.

Mis on Olybeti Olybells Olybells kampaania suurimad plussid ja miinused

Vaatame lähemalt, mis on selle Olybeti kampaania puhul suurimad plussid ja miinused:

+ Boonused ja pakkumised iga päev

+ Üllatused nii kasiinos kui spordiennustuses

+ Tasuta keerutuste võidud pärisrahana

Panustamise kohustus tuleb kiiresti täita

Nagu alati eristub Olybet teistest sellega, et tasuta keerutustest saadud võitudele pole mingit panustamise kohustust. Kõik, mis sa võidad, on kohe kasutamiseks või kasvõi väljamakse tellimiseks saadaval.

Kokkuvõte Olybells Olybells kampaaniast

Jõulud on imede aega ja Olybet pakub imelist jõulukampaaniat, kus iga päev saab mängija täiendava boonuse nii kasiinos kui ka spordiennustuses. Kasutada võib neid loomulikult mõlemat või vabalt valida kasutamiseks vaid ühe. Just täpselt nii nagu üks õige kampaania olema peabki!

Optibet
 • Tervitusboonus
  1000€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Olybet
 • Tervitusboonus
  200% kuni 200€ + 600 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Betsafe
 • Tervitusboonus
  200% boonus + kuni 500 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Ninja Casino
 • Tervitusboonus
  Konto registreerimine pole vajalik
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!