OlyBet jagab uutele tulijatele 200% boonust kuni 200 € väärtuses ning lisaks veel kuni 600 tasuta keerutust

Olybet kasiino boonused

OlyBet on üks Eesti vanimaid ja tunnustatumaid online-kasiinosid, mis ilmneb ka nende heldetest tervitusboonustest. Kuni 31. aprillini 2020 antakse kõigile uutele OlyBeti konto loonud klientidele 200% boonust nende esimesele kuni 100 € suurusele sissemaksele.

Lisaks ootab kõiki uusi kliente ka 20–600 tasuta keerutust NetEnti õnnerattal. Oma keerutuste kättesaamiseks tuleb uuel kasutajal avada OlyBeti kasiinomängude valikust slotimäng Berry Burst, mida esmakordselt mängides ilmub ekraanile õnneratta funktsioon, mida keerutades selgub kliendi tasuta keerutuste arv.

Kuidas saada tervitusboonus?

Tervitusboonuse hankimiseks tuleb oma OlyBeti konto avamisel kasutada sooduskoodi CAS200, mis aktiveerib kampaania. Seejärel tuleb mängijal teha oma värskele mängukontole esimene sissemakse. Esimene, kuni 100 € suurune sissemakse, garanteerib OlyBeti poolt 200% boonusraha. 

Mida see täpsemalt tähendab?

Oletame, et klient valib oma esimese sissemakse suuruseks 125 €. Kuna boonusraha arvestus toimub nimetatud summast kuni 100 € väärtuses, siis tähendab see, et klient saab oma sissemaksest 100 € * 200% = 200 € boonusraha, kusjuures sisse makstud 100 € konverteeritakse samuti boonusrahaks.

Niisiis on kliendil pärast 125 € suuruse sissemakse tegemist kontol kokku 300 € boonusraha ning 25 € pärisraha. Saadud boonusraha tuleb 14 päeva jooksul (alates hetkest, kui boonusraha on laekunud mängija boonusraha kontole) mängida 25-kordselt läbi OlyBeti kasiino slotimängudes. Küll on aga kõik eespool kirjeldatud tasuta keerutustega teenitud võidud pärisrahas ning neile mingisugune läbimängukohustus ei kehti.

Millele tasub veel mõelda?

Boonusrahaga mängu korral peab ühe keerutuse/panuse väärtus jääma vahemikku 0,1–6 €. Suuremad kui 6 € panused ei kvalifitseeru boonusraha läbimängukohustuse hulka ja kõikidest sellistest panustest saadavad võidud on OlyBetil õigus tühistada. Boonus ei laiene ühelegi lauamängule, videopokkeri mängule ega live-diileri mängule.

Boonus ei laiene ka järgmistele slotimängudele: Victorious, Simsalabim, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Steam Tower, Demolition Squad, Jungle Spirit: Call of the Wild, Blood Suckers II, Tower Quest, Eye of the Kraken, Gemix, Rage to Riches, Robin Hood, Royal Masquerade, Devil´s Delight, Castle Builder 2, EggOMatic, Dead or Alive, Bloodsuckers, Secret of the Stones, Wild Rockets, Invisible Man, Creature from the Black Lagoon.

Viimasena tasub veel mainida ära, et nii lahke tervitusboonus on mõeldud vaid täiesti uutele OlyBeti klientidele. Igasugune olemasoleva kasutaja kõrvalt uue konto loomine klassifitseerub pahatahtliku petturlusena, millele järgneb tavapäraselt kõikide kontode sulgemine ja muude meetmete kasutuselevõtt. 

Tervitusboonus kuni käesoleva aasta 31. aprilli viimase minutini. Küll on aga OlyBetil õigus teha muudatusi kampaania tingimustes ja tühistada kampaania igal ajal.

Mõnusat mängimist!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.