Olybet annab mängijatele kolmapäeviti 10 eurot Cashbacki

OlyBet cashback kampaania

Olybet hoolib väga oma mängijatest ja selle tõestuseks pakuvad nad oma mängijatele tihti sissemakse boonuseid, tasuta keerutusi ja isegi Cashbacki. Igal kolmapäeval on kõigil Olybeti klientidel võimalus saada lihtsasti 10 eurot oma kontole. Kõik, mis selleks tegema peab on Olybeti kasiinos slottidega veidi oma õnne proovida.

Nagu Olybet ise ütleb, murravad nad selle pakkumisega stiilselt nädala selgroo ja tõsi ta ongi, 10 eurot lihtsalt kasiinos mängimise eest on pakkumine, millest on kasiinosõpradel väga raske keelduda.

Kuidas 10€ Cashbacki oma kontole saab?OlyBet cashback kampaania

Kolmapäevase pakkumise kõige olulisemaks tingimuseks on Olybeti slottides vähemalt 200 euro ulatuses mängimine. Siinkohal ei ole oluline, millise üksiku panuse suurusega mängija otsustab Olybeti slotte mängida. Täiesti vabalt võib seda teha ka miinimum panustega ja näiteks proovida erinevaid mänge. Peamine on kokku saada 200 eurone kogukäive.

Lisaks on pakkumisel veel mõned täpsustavad reeglid ja tingimused. Selle ainult iga kolmapäevase pakkumise kasutamiseks, peab mängija kampaaniaga liituma tehes seda oma Olybeti kontole sisselogituna “aktiivsete kampaaniate” alalehel. Olybetis kasiinomängude mängimiseks peab klient olema vähemalt 21-aastane.

Panused, mis tehakse lauamängudes, video pokkeris ja live-diiler laudades ei kvalifitseeru Cashback’ile. Seega tuleb silmas pidada, et 200 euro suuruse käibe arvutamisel lähevad arvesse vaid Olybeti slottides tehtud panused.

Kampaania on aktiivne igal kolmapäeval 00:00 – 23:59 ja sellel ajal on aktiivne ka kampaaniaga liitumise nupp. Meeles tuleb pidada, et käibe arvestamisel lähevad arvesse siis ainult kampaania aktiivseks oleku ajal tehtud panused. Kõik enne ja pärast tehtud panused jäävad 200 euro suuruse käibe arvutamisest välja.

Silmas tuleks pidada ka OlyBeti üldiseid reegleid ja tingimusi, mis on väga lihtsasti ja kiirelt leitavad Olybeti lehelt.

Mis on Olybeti kolmapäevase Cashbacki suurimad plussid ja miinused?

Heidame pilgu peale, mis on Olybeti kolmapäevase Cashback`i pakkumise kõige suuremad plussid ja miinused:

+ Pakkumine on kasutamiseks saadaval igal kolmapäeval

+ Cashback on sularaha, mida saab vabalt kasutada

+ Cashback lisatakse kontole automaatselt ja kohe

– Pakkumisele tuleb igal kolmapäeval uuesti registreeruda

Üldiselt võib aga kindlasti öelda, et tegemist on pakkumisega, mille tingimused ja reeglid on ühed kõige lihtsamad ja arusaadavamad. Piisab vaid meeles pidada 200 euro suuruse käibe tegemist ja seda, et käibe arvutamisel lähevad arvesse ainult slottides tehtud panused.

 

 

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.