OlyBeti boonuskampaania: reedeti 7 € = 14 €

olybet boonus

Kas oled valmis sissemaksete kahekordistuseks? Just seda lubab teha OlyBeti uus ja kuum kampaania, mis on saadaval ainult reedeti. Teadupärast on ju seitse õnnenumber. Ja just sellepärast saab värske kampaania käigus kõik täpselt 7-eurosed sissemaksed kahekordistada lausa 14-euroseks summaks. Pole sugugi paha või mis!?

Kuidas boonust täpselt kasutada?

OlyBet on juba tükk aega tuntust kogunud ahvatlevate boonuskampaaniate läbiviimise poolest. Nüüd on nad tulnud välja uue ja hullutava boonusega, mida saab ainult reedeti kasutada. Kampaaniast kasu lõikamiseks tuleb teha täpselt 7 euro suurune sissemakse. Seejärel duubeldab online kasiino sinu esialgse sissemakse. Taolise duubelduse tulemusel saad kasutada mängimiseks 14 eurot.

Praktikas näeb asi välja järgnevalt. Ava OlyBeti kampaaniate leht ja otsi sealt ülesse pakkumine, mis kehtib ainult reedestel päevadel. Siis tuleb osalemiseks kampaaniaga liituda. Kui need toiminud on tehtud, siis jääb üle vaid 7-eurone sissemakse teha. Pärast sissemakse üle kandumist toimub automaatne boonuse kätte saamine.

Millised reeglid on boonuskampaania kasutuseks?

Nagu igal teisel online kasiino boonuskampaanial on ka sellel mitmeid tingimusi. Pakkumisega liitumine ei toimu automaatselt. Igal juhul on sul vaja aktiivsete kampaaniate rubriigis pakkumisega liituda. Kampaania on aktiivne ainult reedeste päevadel ajavahemikus 00:00-23:59. Samas ajavahemikus on registreerumise nupp aktiivne. Muul ajal nuppu vajutada ei saa, kuid see ei tähenda, et kampaania tervikuna ei toimi.

Saadud boonusrahale kehtib 35-kordne läbimängimisnõue. Kusjuures huvitav on see, et boonusraha tuleb läbi mängida enne reedese päeva lõppu. Kui jätad läbimängimisnõude täitmata, siis pärast kella 23:59 eemaldatakse boonusraha täielikult. Kõik boonusrahaga saadud võidud võetakse boonuskontolt ära.

Kindlasti tasub tähele panna, et selle kampaania käigus kvalifitseeruvad ainult slotiautomaatides tehtud panused. Kui teed panuseid lauamängudes, videopokkeri ja live-kaiinomängudes, siis need ei kvalifitseeru läbimängimisnõue täitmiseks.

Selles boonuskampaanias saab osaleda iga reede ainult ühe korra. Ja seda nii inimese, majapidamise kui IP-aadressi tasandil. Kui OlyBet avastab rikkumise, siis blokeeritakse mängija konto täielikult. Samuti võidakse kampaania suvaliselt ajahetkel lõpetada või eelpool kirjeldatud tingimusi äkitselt muuta.

Kindlasti uuri OlyBeti tingimuste alt ka seda, millistele slotikatele boonus ei laiene. Nad on koostanud üsna pika nimekirja mängudest, mis ei kvalifitseeru.