OlyBeti kampaania: 30 tasuta spinni nädalavahetusel

OlyBeti kampaania

OlyBet on läbi aegade tuntud mõnusate boonuste ja kopsakate preemiate poolest. Nüüd jätkab kodumaise taustaga online kasiino seda traditsiooni, tulles välja kaasahaarava kampaaniaga. Täpsemalt on tegu “Nädalalõpp OlyBetiga”, mille käigus jagatakse kõikidele vastavate slotikate mängijatele kuni 30 tasuta keerutust. Seejuures on magusaks kirsiks tõsiasi, et võidud saab kätte pärisrahas.

Tervitusboonused on küll toredad uude kasiinosse sisenemiseks, ent loomulikult ootavad mängijad täiendavaid boonuste võimalusi. OlyBet on sellest suurepäraselt aru saanud, mistõttu ongi välja pandud nädalavahetuste ergutuspakett. Tasuta keerutuste saamiseks tuleb mängida kolme slotikat: Gonzo’s Quest, Fairytale Legends: Red Riding Hood ja Dazzle Me.

Pakkumises osalemiseks ei pea kõiki kolme mängu valima, kuid selle tulemusel saad lihtsalt kokkuvõttes vähem keerutusi. Nimelt on iga mängu kohta võimalik saada 10 tasuta spinni. Selleks tuleb vastavas mänguautomaadis mängida 200 vooru. Kui kahesajas voor on täitunud, siis saadki endale 10 tasuta keerutust. Seega saad valida, kas soovid 10, 20 või 30 keerutuse võimalust.

Praktikas näeb asi välja nii: kui oled 200 vooru läbinud, siis saad enda kontole automaatselt spinnid. Sa ei näe seda kannet koheselt, vaid enne tuleb mäng kinni panna ja seejärel uuesti avada. Väga oluline aspekt on see, et spinnidel puudub läbimängimise kohustus täielikult. Teisisõnu annab OlyBet sulle kõik võidud kätte pärisrahas. See on oluline eelis paljude kampaaniate ees, mille käigus nõutakse tihti 20- kuni 40-kordset läbimängimist enne boonusraha reaalselt pärisrahaks konverteerimist.

Kampaania algab nädalavahetuseti: laupäeval kell 00:00-st kuni pühapäeval kell 23:59-ni. Arvesta, et tasuta saadud keerutused kehtivad ainult kampaania ajal. Väljaspool kindlaks määratud nädalavahetuse kellaaegu pole neid võimalik enam lunastada. Iga pakkumist saab kasutada ainult ühe korra. Reeglites on kirjas, et see käib nii inimese, majapidamise kui ka IP-aadressi kohta. Kui OlyBet avastab, et seda reeglit on rikutud, siis nad blokeerivad sinu konto.

Iga tasuta keerutuse rahaline väärtus on 0,2 eurot. Kui sa ei tee piisava koguse spinne nõutud mängus kampaania perioodi vältel, siis pole sul võimalik 10x tasuta keerutust endale saada. Märka, et OlyBet reserveerib endale õiguse iga kell kampaania täiesti lõpetada või muuta selle tingimusi vastavalt muutuste vajadusele. Peale selle kehtivad antud kampaania raames kõik selle online kasiino tavapärased kasutamise tingimused.