OlyBeti kampaania 1100 eurot uuele kliendile!

OlyBet

OlyBet on kasiinosõpradele kui täielik paradiis, sest nüüd pakutakse kõigile, kes avavad OlyBetis uue kasiino kliendina konto, kokku 1100 euro ulatuses boonusraha. Jah, lugesite õigesti: kokku on nelja esimese sissemaksega võimalik saada 1100 eurot boonust koheselt kontole. Vaatame alljärgnevalt lähemalt mida ja kuidas selleks peab tegema.

Millised on OlyBeti kasiinos 1100 euro saamiseks täpsemad tingimused

See pakkumine kehtib kõigile uutele OlyBeti konto loonud ning vähemalt 21-aastastele klientidele. Kampaania kehtib kuni 31.08.2021 ning iga mängija saab kampaanias osaleda vaid ühe korra.

Boonuse saamiseks peab mängija OlyBeti konto registreerimisel kasutama boonuskoodi CAS1100, mis aktiveerib selle tervituskampaania. Seejärel tuleb mängijal teha OlyBeti mängukontole sissemakse. Boonuskoodiga CAS1100 kasutatav kampaania on jaotatud neljaks eraldi osaks:

a) Esimene sissemakse 100% boonust kuni 200 eurot

b) Teine sissemakse 75% boonust kuni 300 eurot

c) Kolmas sissemakse 50% boonust kuni 200 eurot

d) Neljas sissemakse 100% boonust kuni 400 eurot

Kogu boonusraha  on võrdne nii sissemakse kui ka lisatud raha summaga ja see tuleb 25-kordselt läbi mängida OlyBet kasiino slotikates. Peale esimese sissemaksega saadud boonusraha läbi panustamist aktiveerub teise sissemakse boonus ja nii edasi.

Kogu boonusraha tuleb mängijal läbi mängida 14 päeva jooksul alates hetkest kui see on kantud mängija boonusraha kontole. Igas sissemakse puhul kehtib seega 14 päeva reegel.

Kui boonusraha enne kampaania lõppu läbi ei mängita, eemaldatakse boonusraha kontolt OlyBeti poolt lisatud boonusraha ja kõik sellega saadud võidud. 

Läbimängimisel lähevad arvesse ainult OlyBeti kasiino slotikates tehtud panused ja näiteks pokkeritarkvaras tehtud panused ei kvalifitseeru antud kampaanias.

Boonusrahaga mängimisel peab ühe keerutuse/panuse väärtus olema vahemikus 0,1 – 6  eurot. Kui mängija rikub reegleid ja keerutuse/panuse väärtus on üle 6 euro, siis annab OlyBet kokku 3 hoiatust. Pärast kolmandat hoiatust eemaldatakse mängija mängukontolt boonusraha.

Boonuse panustamise kohustuse täitmine ei laiene ühelegi lauamängule, videopokkeri mängule ning Live-diileri mängule. Lisaks on välistatud ka osad slotikad, mille täpse nimekirja leiad OlyBeti kampaanialehelt.

Mis on selle OlyBeti kampaania plussid ja miinused

Vaatame lähemalt OlyBeti kasiinos 1100 euro saamisega kaasnevaid plusse ja miinuseid:

+ Suur summa boonusraha

+ Boonus 4 sissemakse eest

+ Panustamiseks aega 14 päeva

25x panustamise tingimus

Lisaks tuleb kindlasti meeles pidada ka ühe panuse suuruse tingimust, sest OlyBet jälgib hoolsalt, et seda ei rikutaks ja võib korduva rikkumise korral boonuse mängija kontol tühistada

Kokkuvõte OlyBeti 1100 kasiino boonusraha kampaaniast

Jagades oma uutele kasiino kasutajatele 1100 eurot meelitab Olybet kindlasti endale palju uusi kliente. Kui sa ei ole OlyBeti kasiinosse siiani endale kontot teinud, siis nüüd on selleks parim võimalus, sest täiendav boonusraha annab hea võimaluse väljuda Olybeti kasiinost suure võitjana.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

TonyBet
 • Tervitusboonus
  120€ + 1000 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Highroller
 • Tervitusboonus
  500€ ja 200 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Royspins
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  100€ + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Trickz
 • Tervitusboonus
  300 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Kanuuna
 • Tervitusboonus
  200 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Starda
 • Tervitusboonus
  100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!