Olybet annab nädalale hoogu jagades esmaspäeviti 5 tasuta keerutust

olybet kampaania

Olybet mõtleb oma mängijatele sõltumata sellest kas on käes parasjagu lõbus nädalavahetus või hoopiski sinine esmaspäev. Selleks, et kasiinosõbrad saaksid uut töönädalat alustada lõbusate nootidega pakub Olybet igal esmaspäeval oma mängijate 5 tasuta keerutust NetEnti slotimängus Fairytale Legends: Mirror Mirror.

Nende keerutuste saamine on nii imelihtne, et mitte kellelgi ei tohiks tingimuste täitmisega probleeme tekkida ja nii võib nädalast nädalasse kestva kampaaniaga igale mängijale lõpuks koguneda päris suur hunnik tasuta keerutusi.

Kuidas mängija 5 tasuta keerutust oma kontole saab?

Esmaspäevase 5 tasuta keerutuse pakkumise kõige olulisemaks tingimuseks on Olybeti kontole sissemakse tegemine eelneva 30 päeva jooksul. Ei ole absoluutselt oluline, kuidas mängija Olybetis seda sissemakset kasutab. Tegelikult ei pea seda isegi kasiinos kasutama, vaid võib täiesti vabalt proovida õnne hoopis spordiennustusega või näiteks online pokkeris.

Kõiki, kes on sissemakse teinud ootab igal esmaspäeval algusega kell 14:00 5 x 0.10€ pärisraha tasuta keerutust Fairytale Legends: Mirror Mirror slotimängus. Meeles tuleb kindlasti pidada aga seda, et tasuta keerutused aeguvad päeva lõpus kell 23:59. Seega teisipäeval enam neid tasuta keertusi kasutada ei saa.

Nii nagu kasiinomängude mängimisel üldiselt nii kehtib ka selle kampaania puhul tingimus, et seda saavad kasutada kõik vähemalt 21 aastased OlyBeti kliendid. Pakkumist saab kasutada ühe korra (inimese, IP-aadressi, majapidamise kohta). Reeglite rikkumise korral blokeeritakse mängija konto. 

Lisaks juba eelpool mainitud tingimustele kehtivad OlyBeti üldised reeglid ja tingimused, mis on lihtsasti leitavad Olybeti veebilehelt.

Mis on Olybeti 5 tasuta keerutuse kampaania suurimad plussid ja miinused?

Vaatame lähemalt, mis on selle Olybeti esmaspäevase 5 tasuta keerutuse kampaania suuremad plussid ja miinused:

Pakkumine on kasutamiseks saadaval igal esmaspäeval

Keerutuste võit on sularaha, mida saab vabalt kasutada

Keerutuste saamiseks on vaja ainult ühte sissemakset

Spinne saab ainult Fairytale Legends: Mirror Mirror mängule

Tegemist on selles mõttes unikaalse pakkumisega, et tasuta keerutuste saamiseks tuleb mängijal teha Olybeti kontole 30 päeva jooksul vaid üks sissemakse ja kuidas seda sissemakset kasutatakse pole oluline. 5 tasuta keerutust kantakse igal juhul esmaspäeval kontole. Lisaks on oluline mainida et Olybet on üks vähestest pakkujatest, kelle puhul puudub tasuta keerutuste võitudele igasugune läbimängimise kohustus.

Kokkuvõte Olybeti esmaspäevasest 5 tasuta keerutuse kampaaniast

Nendele, kes ei viitsi vaeva näha erinevate kampaaniate tingimustesse süvenemisega on just selle kampaaniaga saadavate 5 tasuta keerutuse kasutamine imelihtne. Kontole sissemakse tegemisega peaks hakkama saama igaüks ja sellest piisab, et Olybetis 30 päeva jooksul igal esmaspäeval saada 5 tasuta sularaha keerutust.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

TonyBet
 • Tervitusboonus
  1000 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Highroller
 • Tervitusboonus
  500€ ja 200 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Royspins
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  200% + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Trickz
 • Tervitusboonus
  300 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Kanuuna
 • Tervitusboonus
  200 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Starda
 • Tervitusboonus
  100% kuni 600€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!