OlyBeti Sünnipäevaboonus

OlyBet kampaaniad

OlyBeti Sünnipäevaboonus kehtib Sinu sünnipäevanädalal esmaspäevast pühapäevani. Sünnipäevaboonust makstakse 50% sissemaksest kuni 50€ ulatuses. Kui soovid, saad oma „sünnipäevakingi“ ka mitmes osas välja võtta. Boonusele kehtivad tavapärased reeglid ja tingimused. Tasuta keerutused lisatakse Sinu kontole vastavalt sellele, milline on Sinu VIP tase sünnipäevanädala esmaspäevaks.

Kampaania alused

  • Sünnipäevakampaania pakkumise raames saad teenida oma sünnipäevanädalal esmaspäevast pühapäevani tehtud sissemaksetelt kuni 50€ boonust
  • Boonuse teenimiseks tuleb sissemakse tegemisel kasutada koodi BDAY
  • Lisaks rahalisele boonusele teenid (kui oled vähemalt VIP2 kasutajatasemel) ka 20 tasuta spinni mängus Starburst

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Pakkumist saab kasutada mitme erineva sissemakse juures, kuni maksimumsumma täitumiseni

Pakkumist ei saa päris uued kasutajad kasutada täismahus. Selleks, et Sünnipäevaboonusega kaasnevaid tasuta spinne teenida, pead olema vähemalt tasemel VIP2

Kokkuvõte

Sünnipäevaboonus on suurepärane võimalus oma sünnipäevanädalal kontole väikese täiendava „rahasüsti saamiseks“. Sünnipäevakingituse puhul oleks aga tahtnud näha mingisugustki leevendust tavapärastele läbimängunõuetele. Kahjuks seda ei pakuta ja kõik boonused tuleb tavapäraselt 50 korda läbi mängida.

Hinnang:

4

Hinnangu selgitus:

Tore on, kui sünnipäevi meeles peetakse, aga tõeliselt kingituselt ootaks ka sünnipäevale kohaselt soodsamaid tingimusi.

Klienditugi:

Kui Sul on pakkumise kohta täiendavaid küsimusi, pöördu OlyBeti klienditoe poole. Klienditoe andmed on järgmised:

Tööaeg: E-P 08.00-02.00 (GMT +3)

Live-vestlus: jah

E-post: [email protected]

Telefoni teel OlyBet kliendituge ei paku.