Oktoberfest nüüd Eestis!

grandx kasiino boonus slotid raha

Oktoberfest on lõpuks ometi otsaga ka Eestisse jõudnud. Mitte küll päris samas vormis, aga vere saad keema ajada küll. Ja erinevalt originaal-Oktoberfestist saad GrandX kasiino saidil selle ürituse tähistamise eest ka auhindu võita. Mängi lihtsalt oma lemmikmänge kuni 15. oktoobrini, et võita tükk 2000 euro suurusest auhinnafondist. Võitjat premeeritakse 500 euroga. Iga panustatud 10 euro eest teenid ühe kampaaniapunkti ja kui kogud päevas vähemalt 100 punkti, võidad garanteeritult 1 euro. See tähendab, et kampaania jooksul saad teenida 15 eurot ka siis, kui turniiri ei võida. Lihtsalt klõpsa turniirilehel osalemisnuppu või saada GrandX-ile kiri, et soovid osaleda aadressil [email protected]

Kampaania alused

  • Oktoberfest GrandX-is kestab 15. oktoobrini.
  • Kampaanias osalemiseks tuleb sellega liituda kas kampaania lehel või saata e-kiri osalemissooviga aadressile [email protected].
  • Iga kord, kui mängid slotimängudes 10 € läbi, saad 1 punkti.
  • Mida rohkem punkte oled kogunud, seda kõrgemale tõused edetabelis. Auhinna saavad 23 edetabelisse pääsenud mängijat.
  • Auhinnafondis on 2000 €. Edetabelis esikoha saanud mängija saab sellest endale 500 €, teine koht 300 € ja 3. koht 250 €. Ülejäänud mängijate auhinnad on mõnevõrra väiksemad.
  • Võidetud auhinnaraha kantakse mängijate kontole boonusrahana, mis tuleb enne väljavõtmist 14 päeva jooksul vähemalt üks kord GrandX kasiino mngudes läbi panustada.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Kampaanias saad osaleda ükskõik mis mängu mängides

Väiksematel panustel mängijad on mõnevõrra kehvemas seisus

Auhinnarahale kehtivad läbimängutingimused

Auhinna saavad ainult 23 mängijat

Hinnang

4.0

Hinnangu selgitus

Rõõm on näha, et GrandX kasiinos üle pika aja uus kampaania on loodud. Edetabelikampaania puhul on positiivne see, et kampaanias saad osaleda mistahes mängu mängides. Mis meile aga ei meeldi, on võidurahale kehtivad läbimängutingimused, kui teiste kasiinode puhul on rahalised auhinnad peaaegu alati sularahas.

Klienditugi

Kui soovid kampaania kohta veel täiendavaid küsimusi küsida, võta julgelt ühendust GrandX kasiino klienditoega. Kliendituge pakutakse nii live-chati, e-maili kui telefoni teel. Eestikeelne klienditugi on avatud E-R kell 10 – 23 ja L-P kell 12-21.

Live-vestlus: jah
Telefon: +372 655 6106
E-post: [email protected]