Nutz kasiinos kuni 200 tasuta keerutust slotikas Hell`s Kitchen

Nutz

Kas sa kannatad kuumust? Kui jah, siis oled oodatud Nutz kasiino slotimängu Gordon Ramsay: Hell`s Kitchen, kus läheb tasuta keerutuste põrgu lahti. Nutz kasiino on sulle valmis küpsetanud 100 tasuta keerutuse väärtuses maitsva pakkumise vaid 20 euro suuruse sissemakse eest ja sa saad seda pakkumist koguni kaks korda kasutada! Haara see Nutz kasiino pakkumine ava uus ja juba populaarne slotikas ning ole valmis võitmiseks!

Kuidas see Nutz kasiino kampaania täpsemalt toimib?

Ava esmalt oma kontol boonuste leht ja vali sealt “Hell`s Kitchen”. Seejärel tee sissemakse vähemalt summas 20 eurot ja naudi 100 x 0.20 euro väärtuses tasuta keerutusi slotikas Gordon Ramsay: Hell’s Kitchen. Kui oled esimese korra tasuta keerutused ära kasutanud, korda kõike algusest peale veel üks kord ja sa saad uuesti 100 tasuta keerutust täpselt samas mängus.

See kampaania kestab kuni 30.06.2021 kell 23:59 EET. Kui oled sissemakse teinud pead tasuta keerutused ära kasutama 72 tunni jooksul, muidu need eemaldatakse sinu kontolt. Tasuta keerutustest saadud võidud peab 25x läbi mängima.

Kui valid mingil hetkel boonuse tühistamise võimaluse, siis sellisel juhul tühistatakse ka tasuta keerutustest saadud võidud. Isegi kui sa tühistad või muul põhjusel kaotad boonuse, kuid tasuta keerutusi on veel mängus järel, siis nendega teenitud võimalikud võidud nullitakse ikkagi.

Maksimaalne panus tasuta keerutustest saadud võitudega on panustamise nõude täitmise ajal 5 eurot ja seda läbimängimise tingimust saab teostada vaid Nutz kasiino slotikates.

Mis on selle Nutz kasiino kampaania suurimad plussid ja miinused

Vaatame lähemalt, mis on selle kampaania suurimad eelised ja puudused:

+ tasuta keerutuste saamine on lihtne

+ tasuta keerutusi saab 2x

+ panustamise nõue on mõistlik

panus võitude läbi mängimisel on 5 eurot

Nutz kasiino jälgib tähelepanelikult, et kampaania reegleid ei rikutaks. Seega isegi kui slotimängu tasuta keerutustest õnnestub koguda kokku üsna märkimisväärne summa peab jälgima tähelepanelikult, et ei ületata 5 euro panustamise limiiti sellel ajal kui võite läbi panustatakse. Muus osas on Nutz kasiino boonuse tingimused aga suhteliselt soodsad, sest 25x panustamise nõue on keskmisest madalam.

Kokkuvõte Nutz kasiino tasuta keerutuste kampaaniast

Nutz kasiino on Eesti online kasiino turul üsna värske tegija, mistõttu on nad pakkumas oma klientidele ka erinevaid soodustusi ja boonuste pakkumisi. See kampaania on hea näide sellest kuidas Nutz kasiinost võib ilmselt lähiajal oodata veelgi põnevaid boonuseid. 200 tasuta keerutust ei jagata Eesti online kasiinodes kahe 20 euro suuruse sissemakse eest mitte just iga päev, seega tasub sellest võimalusest kindlasti kinni haarata.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

TonyBet
 • Tervitusboonus
  1000 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Highroller
 • Tervitusboonus
  500€ ja 200 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Royspins
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  200% + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Trickz
 • Tervitusboonus
  300 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Kanuuna
 • Tervitusboonus
  200 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Starda
 • Tervitusboonus
  100% kuni 600€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!