Megajooks Chanzi kasiinos

Chanz LOGO

Chanz online-kasiino

Chanz kasiinos toimuvad juba selle aasta juunikuust võidujooksud, milles osalemisesks tuleb vaid kasiinomänge mängida ja piisavalt palju võita. Mida rohkem jooksu toimumise ajal kasiinos võidad, seda kiiremini ja kaugemale jooksed. Megajooksude puhul on erinevuseks see, et jooksul osalemiseks tuleb osta 1-eurone pilet ning kolm viimast kohta saavad samuti autasustatud.

Kampaania alused

  • Võidujooksude lehel saad valida, kas osaled tavalisel, tasuta jooksul või 1 € suuruse sisseosttuga megajooksul
  • Sisseostusumma lisatakse antud megajooksu auhinnafondi
  • Jooksule kvalfitseerumiseks pead tegema 50 pärisraha keerutust, mille järgi toimub ka jooksul osalevate võitude arvestus.
  • Kolm parimat megajooksu lõpetajat jagavad omavahel sisseostudest kogunenud auhinnafondi.
  • Lisaks esimesele kolmele kohale saavad auhinnad ka kolm viimast edetabelikohta – nendeks auhindadeks on tasuta keerutused.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Ka viimaste kohtade omanikud saavad auhinnad

Kui siiani olid võidujooksud tasuta, siis megajooksu puhul peab ostma pileti

Hinnang

4.7

Hinnangu selgitus

Tavalisest Chanzi võidujooksust on megajooks kindlasti põnevam seetõttu, et auhinna saavad ka kolm kõige viimast edetabelikohta. Pisut vähem positiivsem on aga see, et osalemiseks tuleb osta pilet. Üldiselt on kampaania põhimõte aga lihtne ja arusaadav ning kas või väiksem uuendus on kampaaniate juures alati teretulnud.

Klienditugi

Kampaania osas küsimuste tekkimisel võta ühendust 24/7 töötava Chanzi klienditoega kas live-chati või e-maili teel.

Live-vestlus: Jah
E-post: [email protected]

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.