Maria igapäevane boonus

Maria online-kasiino

Maria kasiinos kehtib endiselt süsteem, kus iga päev kehtib vastava päeva boonuspakkumine.

  • Esmaspäeviti pakutakse 100-eurose sissemakse eest 20 eurot boonust ja 10 tasuta mängukorda hiiglasliku peavõiduga slotimängus Mega Fortune Dreams. Tasuta mängukordade välja teenimiseks tuleb tehtud sissemakse vähemalt üks kord läbi mängida.
  • Teisipäeviti teenid 5 € preemiat automaatidel mängimise eest. Kohe, kui oled panustanud vähemalt 100 euro eest, lisatakse Sinu kontole 5€ boonust.
  • Kolmapäeval saad 10 tasuta mängukorda mängus Mega Fortune Dreams, kui oled eelneval nädalal mänginud automaatidel vähemalt 100 euro eest.
  • Neljapäeval on Sul võimalik teenida kuni neli bingovautšerit – üks vautšer iga bingos panustatud 50€ eest.
  • Igal reedel saad 5 tasuta spinni mängus Aloha ja 20% sissemakseboonust (max 10 EUR).
  • Nädalavahetustel korraldab Maria slotiturniire, mille käigus võidavad kõige tulusamad keerutused teinud mängijad auhindu. Turniiril osalemiseks tuleb vajutada turniiri lehel nuppu “Osale” ja mängida vähemalt 20 ringi automaadil STARBURST, SUPER FLIP, GONZO’S QUEST, MEGA FORTUNE DREAMS, KING OF SLOTS, HOOK’S HEROES, BIG BAD WOLF, THE INVISIBLE MAN, ALOHA või HOLMES AND THE STOLEN STONES. Võitjaks tuleb tulusaima spinni teinud mängija (ehk see, kes oma sissemakset protsentuaalselt enim kasvatab). Turniiri võitja teenib 100, teine koht 50 ja kolmas koht 20 eurot.

Hinnang:

4.5

Hinnangu selgitus:

Kampaania on mitmekülgne ja pidev, aga sooviksime näha ka veidi suurema rahalise väärtusega pakkumisi. Sellegipoolest on pakkumine omapärane ja huvitav ning eristub kõigi teiste Eesti online-kasiinode kampaaniatest.

Klienditugi

Kui Sul jäi selle kampaania kohta midagi ebaselgeks, võta ühendust Maria Casino 24/7 klienditoega. Kliendituge pakutakse elavas vestluses (hetkel kahjuks ainult inglise keeles) ja samuti saab küsimusi saata meili teel.

Live-vestlus: jah
Telefon: +44 203 725 3791 (ingliskeelne teenindus)
E-post: [email protected]