Iga päev uus auhind

paf live kasiino boonus

PAF ONLINE KASIINO

Paf kasiino live kasiino mängude osast leiad nüüd iga päev uue lihtsa ülesande, mille täitmise eest teenid kohe preemia. Auhinnad on küll suhteliselt väikesed, aga kuna kampaania on püsiv, võid neid samu auhindu teenida kas või iga nädal… ja mis veel parem – iga päev võid päevaülesannet täita täpselt niipalju kordi, kui soovid!

Kampaania alused

  • Auhinna saamiseks tuleb täita vastava päeva live kasiino ülesanne. Ülesannete täitmisel pead mängima vähemalt 1-eurose panusega.
  • Esmaspäeval ja neljapäeval pead mängima PAF-i live kasiino blackjacki laudades ja koguma blackjacke. Kui kogud mängupäeva jooksul kokku 5 blackjacki (äss ja 10 või äss ja pildikaart), teenid automaatselt 5 eurot boonust.
  • Teisipäeval on Sul natuke rohkem õnne vaja, aga kui selle õnne leiad, on ka auhind rammusam. Kui saad PAF-i Common Draw live blackjacki lauas järjest 2 blackjacki, teenid 5 eurot boonust. Kui aga saad ka kolmanda järjestikuse blackjacki, on Su boonuse summa koguni 100 eurot.
  • Kolmapäeviti suundu boonust jahtima PAF-i live kasiino rohelisse ruletilauda. Kui mänguringis, milles osaled, loositakse välja nädala õnnenumber (õnnenumbrit näed kampaanialehel), teenid automaatselt 15 eurot.
  • Nädalavahetustel kehtib sama ülesanne nagu teisipäeval – järjestikused blackjackid toovad kuni 100-eurose preemia.

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

Auhinnad on läbimängunõueteta
Iga päev võid auhindu püüda piiramatu arv kordi 
Ülesande täitmine garanteerib auhinna – loosiõnne pole vaja

Auhinnad on suhteliselt väikesed

Hinnang

5

Hinnangu selgitus

Selles kampaanias on Sul võimalik teenida läbimängunõudeta auhindu. Auhinnad on küll väikesed, aga kõik preemiad on läbimängunõudeta ja iga auhinda võid jahtida täpselt nii palju kordi, kui soovid.

Klienditugi

Kui kampaania kohta tekkis küsimusi või kui tahad saada millegi osas lisainformatsiooni, võta julgelt ühendust Pafi klienditoega, kes teenindab Sind meelsasti eesti keeles.

Tööaeg: E-P 10-18

Telefon: 800 0100 390
E-post:  [email protected]
Live-vestlus: jah