Kutsu sõbrad Unibetti ja teeni kasumit!

Unibet online-kasiino

Unibeti kampaania “Soovita Unibetti oma sõbrale ja teeni kuni 1500 eurot puhtalt kätte!”

Unibeti kasiinos on käimas kampaania, mille käigus teenite oma sõpru saidile kutsudes teenida puhast raha.

Kampaania alused

  • Osalemiseks pead kutsuma saidile oma sõpru. Selleks tuleb Sul programmiga liituda oma konto kaudu, mis genereerib personaalne e-maili sõbrale saatmiseks.
  • Sõber peab tingimustega nõustuma ja tegema sissemakse.
  • Iga kutsutud sõbra eest teenid 50 eurot puhast raha.
  • Kokku võid saidile kampaania raames kutsuda kuni 30 sõpra.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Preemiaks saad iga kutsutud kasutaja eest 50 eurot puhast raha.

Sõber teenib 50 eurot boonusraha.

Sõbra teenitud boonusrahale rakenduvad läbimängunõuded.

Kokkuvõte

Tegu on suhteliselt lihtsate tingimustega kampaaniaga, millest saavad kasu nii Unibeti kasiino kutsuja kui ka kutsutav mängija. Sina saad 50 eurot sularaha, sõber saab 50 eurot kasiinoga tutvumiseks. Mis saaks kellelgi selle vastu olla?

Hinnang:

5

Hinnangu selgitus:

Meie arvates on see üsna lahke kampaania. Sisuliselt jagatakse välja 100 eurot boonust ilma sissemakseta ja Sina kui kutsuja saad oma boonuse ka kohe välja võtta, kui soovid.

Klienditugi

Kui Sul tekkis kampaaniaga seoses täiendavaid küsimusi või soovid mõne punkti kohta lisaselgitust, pöördu kindlasti Unibeti klienditoe poole. Kahjuks on eestikeelse klienditoe kättesaadavus ja tööaeg Unibetis mõnevõrra piiratud, kuid täpseid aegu, millal klienditoe töötajaid eesti keeles kätte saab (või ei saa) ei ole välja toodud. Telefoni teel Unibet üldse kasutajatuge ei paku, aga loodame, et sellegipoolest leiad sobiva aja, mil saate vajadusel klienditoe töötajaga nõu pidada kas e-maili või live-vestluse kaudu. Ingliskeelne kasutajatugi vastab elava vestluse vormis ja e-posti teel ööpäevaringselt.

Eestikeelsele klienditoele saad kirjutada aadressil info@unibetsupport.ee ja rahvusvahelisele klienditoele aadressil info@unibetsupport.com.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.