Kuldsed rahakaardid Unibeti Blackjacki laudades

Unibet online-kasiino

Unibeti kasiino alustas uue nädalavahetuseti käiva kampaaniaga, kus premeeritakse Blackjacki mängijaid. Laupäeviti ja pühapäeviti Unibeti Blackjacki laudades mängides pane tähele Sulle jagatavaid kuldseid rahakaarte. Kui Sulle on kuldset kaarti näidatud, siis oled sellel märgitud summa piires sularaha endale juba kindlustanud, olenemata sellest, kas Sinu Blackjacki käsi võidab või kaotab. Iga nädal antakse sel moel kaartide kaudu raha ära 3750 € väärtuses ning ühel kliendil on võimalik teenida kuni 15 kaarti nädalavahetuse jooksul. Millal veel kui mitte nüüd Blackjacki mängida?

Kampaania alused

 • Kampaania toimub igal nädalavahetusel (laupäeval ja pühapäeval) kella 16.00 ja 02.00 vahel.
 • Kampaanias osalevad järgmised Blackjacki lauad: BJ Unibet 1 BJ Unibet 2 BJ Unibet 3 BJ Unibet 4 BJ Unibet 5 BJ Unibet 6 BJ Unibet 7 BJ Unibet 8 BJ Unibet A BJ Unibet B BJ Unibet C
 • Kõigi nimetatud laudade vahel jagatakse ära 200 kuldset kaarti, mis kujutavad endast rahalist võitu. Kuldsed kaardid paigutatakse laudadesse juhuslikult.
 • Kaartide väärtused on järgmised:
  50 € (25 tk)
  20 € (75 tk)
  10 € (100 tk)
 • Kui saad Blackjacki mängides mõne kuldse rahakaardi, siis saad enda kontole sellel märgitud väärtuses sularaha. Raha saamine ja mängitava käe võitmine ei ole omavahel seotud, s.t rahakaardi võidu saad igal juhul.
 • Pea meeles, et arvesse ei lähe Bet Behind panused.
 • Kui oled kuldse rahakaardi saanud, kannab Unibet Sinu kontole vastavas väärtuses raha 72 tunni jooksul.
 • Auhinnarahal puuduvad läbimängutingimused.
 • Igal mängijal on ühe nädalavahetuse jooksul võimalik saada kuni 15 kuldset rahakaarti.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Võita võib kuni 15 korda nädalavahetuse jooksul

Võitudel puuduvad läbimängimistingimused

Mõningased piirangud – kaartide kogumisel ja Blackjacki mängimisel

Kaardid võivad ilmuda 11 lauas juhuslikult, kaardi saamiseks peab olema teatud määral õnne

Hinnang

4.9

Hinnangu selgitus

Antud kampaania puhul on tegemist pisut teistsuguse pakkumisega, kui tavaliselt kasiinodes ning see annab Unibetile kindlasti plusspunkte. Väga positiivne on ka see, et võidetud raha antakse sularahana ehk ilma mingite läbimängutingimusteta. Kui Blackjack on Sinu lemmikmäng, siis on see kampaania kindlasti Sulle heaks lisaraha teenimise võimaluseks. Ära aga väga üle rõõmusta, sest võidud ei ole siiski piiramatud – ühel mängijal on ühe nädalavahetuse jooksul võimalik kokku saada 15 rahakaarti.

Klienditugi

Unibetiga saad ühendust võtta nii live chati kui e-maili teel.
Klienditugi on avatud 24/7.