KingsWinis uus mäng “Highlander”!

KingsWin online-kasiino

KingsWin kasiino on oma mänguvalikusse saanud uue ja väga põneva slotika – Highlander! Seda mängu mängides võid saada pileti igapäevasele loosimisele või kui mängid pisut rohkem, saad osaleda suures lõpploosimises, mille auhinnafondis on 20 000 €.

Kampaania alused

  • Kampaania periood on 6.12-20.12.2017
  • Kampaania on loodud Microgamingu uue slotimängu Highlander tutvustamiseks ning seetõttu on Highlander ainus mäng, mis kampaanias osaleb.
  • Pakkumise perioodi jooksul toimuvad igapäevased rahapakkide loosimised, milles osalemiseks tuleb koguda loosipilet, mängides vähemalt 10 mänguringi. Ühe kampaaniapäeva jooksul kogutud loosipilet läheb arvesse järgmise päeva loosimises. Kõikide päevalooside peale on kokku auhinnafondis 20 000 €.
  • Kogu kampaaniaperioodi jooksul saad koguda pileteid ka suurele lõpploosimisele, mis leiab aset 21. detsembril. Selle loosimise auhinnafondis on 20 000 €.
  • Ühe pileti lõpploosimisele saad siis, kui oled kasiinomängu HIGHLANDER mänginud vähemalt 30 € eest. Sellele loosimisele võid pileteid koguda aga lõpmatult, piletite arvule piiranguid seatud ei ole.
  • Suure lõpploosi võitjaid teavitab KingsWin personaalselt mitte hiljem kui 29.12.2017 kell 18.00. Selleks, et võidetud auhind endale saada, peavad võitjad 48 tunni jooksul KingsWinile kinnitama, et soovivad auhinda. Vastasel juhul jääb auhind välja andmata.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Auhindu võib võita iga päev

Päevaloosimistes osalemiseks ei pea palju kulutama

Tegemist on üle kogu Microgamingu võrgustiku toimuva kampaaniaga, mis tähendab, et võiduvõimalused on väiksemad

Päevaloosimistele ei saa koguda üle ühe pileti

Hinnang

4.0

Hinnangu selgitus

Kuna tegemist on üle kogu Microgamingu võrgustiku toimuva kampaaniaga, siis võivad auhindadest osa saada ka muude kasiinosaitide mängijad ning KingsWinis võitmise võimalused vähenevad. Sellegipoolest tasub aga kampaaniast kindlasti osa võtta, sest loosimised toimuvad lausa iga päev ning neis osalemiseks ei ole vaja ega saa väga suuri kulutusi teha. Kui proovid iga päev, on Sul iga päev ka võimalus võita.

Klienditugi

Kui Sul jäi selle kampaania kohta midagi ebaselgeks, võta ühendust Kingswini 24/7 klienditoega. Kliendituge pakutakse elavas vestluses ja samuti saab küsimusi saata kodulehel asuva kontaktivormi kaudu.

Telefoni teel Kingswin kasutajatuge ei paku.