Slotiralli Kingswinis

kingswin kasiino slotid boonus

Kingswinis on käimas suur slotilahing. Kiirusta Sinagi sõtta! Pakkumisel on 2500 tasuta spinni ja 500 euro eest boonuseid. Sajandi slotilahingus osalevad Betsofti kuningriik ja Endorphina armee. Rallitamine käib Kingswinis ööpäevaringselt 13. maini.

Kampaania alused

Kampaaniast osa saamiseks pead mängima ralli toimumisaja jooksul mängima Kingswinis kategooriates “The Battle”, “Betsoft Knights” või “Endorphina Army” olevaid mänge. Kõige edukamad mängija teenivad rahalised auhinnad või tasuta spinne.

  • Kuningate Rallil osalemiseks pead tegema pärisrahapanuseid “The Battle” kategooria mängudes. Sellesse kategooriasse kuuluvaid mänge on kõige lihtsam leida kampaanialehel oleva nimekirja või Kingswini kasiino pealehe mängufiltri abil.
  • Iga kampaanias osalevas mängus panustatud euro annab Sulle edetabelis 1 punkti ning kampaania lõpus saavad edetabeli 40 parimat auhinnaks tasuta spinne – 1. koht teenib 1000 tasuta spinni 9.-40. koha saanud mängijad 20 tasuta spinni. Ülejäänute auhinnad jäävad nende kahe numbri vahele.
  • Tasuta spinnidest saadud võidud tuleb kasiinos kolm korda läbi panustada.
  • Lisaks antakse välja 250-eurosed eripreemia kategooriate „Betsoft Knights“ ja „Endorphina Army“ mängudes enim panustanud mängijale. Ka sellele preemiale kehtib kolmekordne läbimängunõue.
  • Edetabeli koostamisel võetakse arvesse ainult pärisrahas tehtud panused.
  • Mängijatel, kes on oma kontole seadnud limiidid või teinud enesevälistuse pole võimalik turniiri auhindu saada.

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

Auhindu jagub koguni 40 mängijale
Kampaanias osalevaid mänge on lihtne leida
Kampaania kestus on pikk – enam kui 2 nädalat
Kõigil auhindadel on läbimängunõue

HINNANG:

4.5

HINNANGU SELGITUS:

Kampaania on pikk ja lihtsate tingimustega ning ka auhinnad on korralikud, aga hinnangut võtab alla auhindade läbimängunõue.

KLIENDITUGI

Kui Sul jäi selle kampaania kohta midagi ebaselgeks, võta ühendust Kingswini 24/7 klienditoega. Kliendituge pakutakse elavas vestluses ja samuti saab küsimusi saata kodulehel asuva kontaktivormi kaudu.