Keeruta tasuta

TonyBet Keeruta_tasuta

Kampaanias „10€ läbimängimise eest saad 20 tasuta mängukorda!“ saate TonyBeti kasiinos teenida 10€ sissemakse eest 20 tasuta mängukorda Starbursti automaadil. See kampaania on meie hinnangul küllaltki kasutajasõbralik, sest boonuse teenimise tingimused ning võitudega kaasnev läbimängukohustus on võrreldes paljude teiste pakkumistega üsna leebed. Alljärgnevalt anname teile ülevaate olulisematest selle boonuspakkumisega seotud tingimustest.

Kampaania alused

  • Kampaanias saab osaleda igal nädalal ühe korra.
  • Kampaanias osalemiseks peate tegema vähemalt 10-eurose sissemakse oma TonyBeti kontole.
  • 20 tasuta mängukorra välja teenimiseks peate tehtud sissemakse ühe korra ükskõik missugustes kasiinomängudes läbi mängima.
  • Tasuta keerutused tuleb ära kasutada teisipäevase päeva jooksul. Kui te ei suuda teisipäevase päeva jooksul teenitud tasuta keerutusi ära kasutada, kaotate boonuse.

Kui need tingimused on täidetud saategi oma kontole 20 tasuta keerutust Starbursti automaadil.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Nagu ülaltoodust järeldada võis, on sellel TonyBeti kasiino kampaanial mitmeid positiivseid ja negatiivseid omadusi. Et teil oleks pakkumise kasutamise üle lihtne oma otsust langetada.

Pakkumises osalemiseks tuleb teha vaid 10-eurone sissemakse ja see kõigest üks kord läbi mängida.

Tasuta keerutustega teenitud võitudele kehtib keskmisest madalam, 20-kordne läbimängunõue.

Pakkumine kehtib kõigile TonyBeti registreeritud mängijatele – nii varem registreerunud kui ka uutele kasutajatele.

Pakkumine kehtib igal nädalal.

Boonuse teenimiseks ei pea tegema midagi erilist ega ühegi kampaaniaga eraldi liituma. Piisab sellest, kui lihtsalt mängite nädala jooksul 10 euro eest.

Tasuta keerutused on kättesaadavad väga piiratud aja jooksul.

Kui te tasuta keerutusi ettenähtud aja jooksul (24 tundi) ära ei kasuta, siis kaotate need.

Võitude läbimängutingimusi saab täita ainult Starbursti slotimängus.

Kokkuvõte

See pakkumine tundub meile üsna mängijasõbralik. Boonuse saamise nõuded pole ülemäära ranged ja ka läbimängutingimused on üsna keskmised või pigem isegi leebemad.

Hinnang

4.8

Hinnangu selgitus

Meie arvates on tegu küllaltki kasutajasõbraliku pakkumisega. Boonuse teenimise tingimused pole üle jõu käivad ning ka läbimängutingimused on talutavad. Ainus, mida sooviks, oleks suurem vabadus läbimängutingimuste täitmisel.

Klienditugi

Kindlasti soovitame teil ühendust võtta TonyBeti klienditoega, kui tunnete, et mõni selle kampaania tingimus on teie jaoks segase sõnastusega või raskesti mõistetav. Ingliskeelne klienditugi töötab nii telefoni kui e-posti teel ööpäevaringselt. Eestikeelse klienditoe kättesaadavus on mõnevõrra piiratum:

Tel: +44 2037 690147 (ingliskeelne teenindus)

E-post: [email protected] (eestikeelne teenindus)