Jõuludeks tasuta spinnid OlyBetist

Olybet kasiino boonus

OlyBeti kasiino advendikalender toob tasuta pärisraha keerutusi iga päev! Keerutuste teenimiseks tuleb Sul lihtsalt iga päev etteantud päevaülesanne täita!

Kampaania alused

  • Kampaania periood on 1.12 – 31.12.2017
  • OlyBet lisab igal tööpäeval kell 12 tasuta keerutusi nende klientide kontodele, kes on täitnud eelmise kampaaniapäeva ülesande.
  • Kõik kampaania päevapakkumised kehtivad ainult kampaanias välja toodud kuupäeval, välja arvatud juhul kui pakkumises on teisiti määratletud.
  • Iga pakkumine kehtib ainult ühel päeval Kõik pakkumises nõutud tegevused tuleb sooritada konkreetse pakkumisega samal päeval, s.t varem tehtud panused ja sissemaksed ei kvalifitseeru ega kandu üle tulevastele päevapakkumistele.
  • Kõige parem aspekt selles kampaanias on kindlasti see, et kui tasuta spinnid Sulle võite peaks toome, võid need kohe ilma igasuguste lisatingimusteta välja võtta
  • Selleks et näha, mida täna spinnide teenimiseks tegema pead, klõpsa „jõulukalendris“ tänasele päevale

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

+ Tasuta spinnide võidud on ilma läbimängimistingimusteta

+ Tasuta spinnide arvuu saab klient ise reguleerida, tehes rohkem sissemakseid, saab rohkem spinne

-Pakkumine on suhteliselt üksluine, puudub advendikalendrile kohale üllatuselement

Hinnang

4.8

Hinnangu selgitus

OlyBeti jõulukalender on teiste kasiinodega võrreldes pisut teistsugune – kalendri ainus eesmärk on avalikustada päeva mäng, milles tasuta spinne jagatakse. Tasuta keerutusi sellises ulatuses on loomulikult hea näha ja eriti veel, kui need tulevad ilma läbimängukohustuseta, kuid advendikalendrite eesmärk on tavaliselt igapäevaselt üllatada ning tuleb tõdeda, et mingit erilist üllatusmomenti selle pakkumise puhul ei ole.

Klienditugi

Kui OlyBeti jõulukalender tekitas Sulle küsimusi, võta nende klienditoega julgelt ühendust ja küsi üle.

Tööaeg: E-P 08.00-02.00 (GMT +2)

Live-vestlus: jah
E-post: [email protected]
Telefoni teel OlyBet kliendituge ei paku.