GrandX pakub oma klientidele pühapäevast slotimängude väljakutset

grandx kampaania

GrandX online kasiino on oma klientidele pakkumas suurepärast võimalust lisaks tavalistele võitudele teenida ka täiendavat raha osaledes slotimängude väljakutse võistlusel. Väljakutse on avatud pühapäeviti keskööst keskööni ja auhinnafond jagatakse kümne edukama mängija vahel. Osalema on oodatud loomulikult kõik kliendid ja slotimängude sõbrad.

Kuidas GrandX pühapäevane slotimängude väljakutse toimib?

  1. Esmalt tuleb loomulikult GrandX online kasiinos registreeruda.
  2. Väljakutse algab pühapäeval kell 00:00 ja kestab kuni 23:59-ni.
  3. Punktide arvestamisel arvestatakse ainult päris rahaga tehtud panuseid. Iga kampaania kestel slotimängudele panustatud 10 euro eest teenitakse 1 punkt.
  4. Võidu saavad 10 kõige enam punkte teeninud mängijat. Auhinnafond on kokku 400 eurot ja auhinnad jagunevad järgnevalt: 1. koht 150 eurot, 2. koht 80 eurot, 3. koht 60 eurot, 4. koht 35 eurot, 5. koht 25 eurot, 6-10. koht 10 eurot.
  5. Turniiri edetabelit värskendatakse alles pärast turniiri lõppu. Võitjaid teavitatakse SMS-i või e-posti teel.
  6. Auhinnad lisatakse võitjate kontodele järgmisel päeval kell 12:00.
  7. Auhinnad makstakse välja boonusena ning need tuleb ühekordselt läbi mängida 14 päeva jooksul pärast boonuse kontole kandmist.

Samuti tuleb silmas pidada, et kampaaniale kehtivad ka üldised GrandX online kasiino boonuste reeglid ja tingimused, millega saab lähemalt tutvuda GrandX veebilehel.

GrandX kampaania

Mis on GrandX pühapäevase slotimängude väljakutse kampaania plussid ja miinused

Pakkumine on pidev, seda on võimalik kasutada iga nädal

Kampaania tingimused on lihtsad ja selged. Mida rohkem mängida seda kõrgem koht edetabelis.

Auhinna saavad 10 mängijat.

Auhinnana saadud boonuse läbimängimise tingimused on väga sõbralikud. Boonus tuleb vaid ühekordselt läbi mängida.

Oma kohta edetabelis ei näe enne väljakutse lõppu. Seega pole võimalik enne lõpptulemuste selgumist oma auhinna suurust ennustada.

Väljakutse toimub vaid kord nädalas.

 

Kokkuvõte GrandX pühapäevasest slotimängude väljakutsest

Neile slotimängijatele, kes otsivad täiendavat väärtus oma slotimängude kogemusele on see suurepärane võimalus teenida lisaraha lihtsalt mängimise eest. Kui sa oled planeerinud oma pühapäeva slotimängude seltsis on GrandX online kasiino just see koht, kus oma keerutustele võimalus anda. Lisaks slotimängudes teenitud võitudele võib nii juhtuda, et saad auhinnaks ka lihtsasti läbimängitava boonuse.