GrandX-iga reedel rikkaks

GrandX kasiinos reedel rikkaks

GrandX kasiinos on Sul võimalik igal reedel saada 60% ulatuses sissemakseboonust. On tore näha, et mõni kasiino teeb ka pikaajalistele mängijatele suunatud pakkumiste vallas. Ebameeldivaks osaks selles pakkumises on aga suhteliselt kõrged läbimängunõuded. Allpool teeme kokkuvõtte sellest, mis meile Reedel Rikkaks pakkumise juures meeldib ja mitte ning millised on pakkumise tingimused.

Kampaania alused

 • „Reedel Rikkaks“ boonus kehtib igal reedel vaid Sinu selle päeva esimesele deposiidile.
 • 60% igareedese boonuse saamiseks peab Sinu tehtud sissemakse suurus olema vähemalt 10 eurot.
 • Maksimaalne sissemakse, millele 60% boonust lisatakse on 200 € .
 • Boonust saades nõustub mängija sellega, et esiteks mängib ta oma raha eest ning alles seejärel (vajadusel) boonusrahaga. Kui boonus on aktiivne ning mängija võidab enda deponeeritud rahaga, siis on tal võimalik boonus tühistada ning teha väljamakse.
 • Kui mängija peaks võidab boonusraha kasutades ning soovib siis boonuse tühistada, muutuvad nii boonus kui võidud kehtetuks.
 • Sul on õigus boonusraha välja võtta pärast seda, kui oled selle 40 (nelikümmend) korda läbi mänginud.
 • Kui Sa soovid teha väljamakset enne nõuete täitmist, siis tühistatakse nii boonus kui eelnevalt saadud võidud.
 • Boonustele võivad kehtida asukohapõhised piirangud. Kui Sinu riigist pärit mängijatele ei võimaldata boonust, siis ei lisata seda ka Sinu kontole pärast deposiidi tegemist.
 • Ausa mängu huvides kehtivad kõikide boonuste (sealhulgas tervitusboonuse) läbimängimisel piirangud, mille kohaselt ei lubata mängijatel teha suuremaid kui €5 panuseid kuni boonus on lõplikult läbi mängitud.
 • Pokkerimängudes on limiit €5 ante kohta. Slotimängudes ja ruletis on limiit €5 keerutuse kohta.
 • Boonuspakkumine kehtib 30 päeva jooksul konto avamist GrandX kasiinos.
 • Boonuse läbimängimisel ei võeta arvesse järgmisi mänge: Royal, Real Roulette ja Blackjack. Keno-mängude käibest võetakse arvesse 10%, videopokkeris aga 20%.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Tegu on iganädalase boonuspakkumisega

Boonuse saamiseks piisab ka vaid 10-eurosest sissemaksest

See on Eesti kasiinodes üsna harvaesinev boonuse mudel – iganädalane taaslaadimisboonus. Olukorras, kus mitmed kasiinod peale tervitusboonuse püsivaid pakkumisi ei tee, tuleb seda algatust igal juhul kiita.

Osades mängudes ei saa selle boonuse läbimängutingimusi täita ja osades mängudes tehtud panused lähevad arvesse vähendava koefitsiendiga.

Sellele boonusele seatud läbimängunõuded on teiste kasiinodega võrreldes keskmisest kõrgemad

Hinnang:

4.8

Hinnangu selgitus:

Tore on näha (kahjuks Eesti kasiinodes üsna harva esinevat) lojaalsetele mängijatele suunatud iganädalast boonuspakkumist. Samas võtavad maksimumhinnet alla suhteliselt kõrged läbimängunõuded ning nõuete täitmisel arvesse minevatele mängudele seatud piirangud.

Klienditugi

Kui Sul jäi selle kampaania kohta midagi ebaselgeks, võta ühendust GrandX kasiino klienditoega. Kliendituge pakutakse elavas vestluses ning samuti telefoni ja meili teel. Eestikeelne klienditugi on avatud E-R kell 10 – 23 ja L-P kell 12-21.

Live-vestlus: jah
Telefon: +372 655 6106
E-post: support@grandx.com

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.