Fairytale ruleti kampaania Chanzis

fairytale

Chanz online-kasiinos premeeritakse praegu käimasoleva kampaania raames kõiki mängu Fairytale Roulette mängijaid. Iga nädal loositakse nimetatud mängu vähemalt 10 mänguringi jagu mänginud mängurite vahel välja 100 auhinda. 99 auhinda sajast on rahalised ja kõige hinnalisema auhinna võitja saab valida, kas soovib kodukino, muusikasüsteemi või nutikella. Loe altpoolt täpsemalt, milliseid auhindu saab võita ja mida võitmiseks teha tuleb.

KAMPAANIA ALUSED

  • Loosipileteid jagatakse vastavalt Fairytale Roulette’i mängus tehtud panustele. Loosipileti teenimiseks tuleb Fairytale Roulette lauas mängida vähemalt 10 mänguringi ruletti. Ühes ööpäevas on võimalik teenida kuni 50 loosipiletit. Fairytale Roulette laud on avatud ajavahemikus 15.00-03.00.
  • Panuseringina läheb arvesse vaid niisugune pärisrahaga tehtud panus, millega pole mängulaual kaetud rohkem kui 70% võimalikest tulemustest.
  • Kampaaniale kehtivad kõik Chanz online-kasiino üldised boonuste reeglid.
  • Kampaania peaauhinna võitja saab valida, kas soovib auhinnaks kodukino, muusikasüsteemi või nutikella. Rahalisi auhindu antakse välja 100. Suurim rahaline auhind on 1000 eurot ning väikseim (mille teenivad kampaania loosis 31.-101. kohale jäänud) auhind on 10 eurot.
  • Kampaanias osalemiseks tuleb lihtsalt vajutada kampaanialehel nuppu Võtan osa, avada endale meelepärase diileriga mängulaud ja asuda mängima.

 

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

Kampaanias võib võita hinnalisi auhindu – kuni 1000 eurot puhast raha ning kodukino, muusikasüsteemi või nutikella.

Kampaanias pole seatud miinimumnõuet tehtavale panusele.

Selle pakkumise raames kasvab võidutõenäosus vastavalt mänguaktiivsusele, mis tähendab, et oht on panustamisel liigselt hoogu sattuda.

 

HINNANG

4.5

HINNANGU SELGITUS

Kampaania auhinnad on läbimängunõudeta ja peaauhinnad on üsna kopsakad. Loosipiletite võitmiseks tuleb aga üsna palju panuseid teha ja seega on hooletumatel mängijatel oht ennast “lõhki mängida”.

KLIENDITUGI

Kõik kampaania kohta tekkivad täiendavad küsimused soovitame esitada Chanzi kasutajatoele. Chanzi kasutajatoega saab ühendust võtta e-posti aadressil [email protected] või elava vestluse vormis. Kui võtate klienditoega ühendust elava vestluse vormis, võib aga juhtuda, et teiega vestleb töötaja, kes ei räägi eesti keelt.

Saidil puudub teave klienditoe täpsete tööaegade kohta.