Chanzi haldjalikud tasuta spinnid

Chanz online-kasiino

Chanz on igatpidi jõulutuhinas ning toob Sinuni veel ühe kasiino jõulukampaania – seekord toob raha ja tasuta spinne jõuluhaldjas nimega Finn. Finn viib Sind Emeraldi saarele seiklema – slotimängus Finn and the Swirly Spin leiad nii Wild sümboleid tasuta spinne, 4 erinevat tasuta spinnide boonusmängu ja Random kombinatsiooni, millelt võida saad 4 erinevat tulemust.

Kampaania alused

  • Kampaania periood on 1.12 – 31.12.2017.
  • Kampaanias osalemiseks tuleb mängida slotimängu Finn and the Swirly Spin.
  • Tegemist on loosikampaaniaga, milles osalemiseks tuleb nimetatud mängu mängida vähemalt 10 € eest ning see annab Sulle 1 loosipileti.
  • Loosipileteid võib teenida ka rohkem, olenevalt sellest kui suure summa eest mängid.
  • Loosimine toimub 1.jaanuaril 2018.
  • Loosimise käigus jagatakse välja rahalisi auhindu ja tasuta spinne. Auhinnad saavad 10 juhuslikult loosi teel valitud klienti – esimene koht võidab 500 €, teine koht 300 € ja kolmas koht 200 €. Kõik need rahaliseld auhinnad antakse välja sularahas. 4.-10. koha omanikud saavad endale igaüks 100 tasuta keerutust slotimängus Finn and the Swirly Spin.
  • Nii rahalised auhinnad kui tasuta spinnid lisatakse võitjate kontodele ilma läbimängimisnõueteta. Kõik võidud saad kohe endale jätte, neid edasi kasutada või soovi korral välja maksta.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Rahalistel auhindadel ja tasuta spinnidel ei ole läbimängimistingimusi

Loosimises osalemiseks kvalfitseerub vaid üks mäng

Hinnang

4.6

Hinnangu selgitus

Selle kampaania puhul on väga hea see, et kõik auhinnad on läbimängutingimustevabad, seega peab õnne päris palju olema, et loosimises midagi võita, sest auhinnalisi kohti on ainult 10. Kui Sulle uus jõuluhaldjamäng aga väga meeldib, siis on kindlasti mõtet sellest pakkumisest osa võtta, sest kaotada ei ole ju midagi – mängid oma lemmikmängu vähemalt 10 € eest ning saad võimaluse võita kuni 300 eurot!

Klienditugi

Kui Sul jäi midagi arusaamatuks või soovid kindluse mõttes lihtsalt üle küsida, võta ühendust Chanz kasiino klienditoega, kes on Sulle meeleldi abiks iga päev kell 9.00 – 00.00. Chanziga saad ühendust võtta live chati ja e-maili teel.