Betsafe’is 1000 € reisiboonus iga päev

Betsafe eesti kasiino boonus

Betsafe online kasiino kingib nüüd AASTA LÕPUNI iga päev ühele mängijale 1000 eurot reisiraha. Reisile pääsemiseks tuleb lihtsalt täita mitte väga keerulisi päevaülesandeid. Iga päev on kolm ülesannet ja iga ülesande täitmise eest saad päevaloosi ühe hääle. Alljärgnevalt räägime täpsemalt sellest, kuidas saad reisiraha võita.

Kampaania alused

  • Kampaania jooksul on Sul võimalik võita igal nädalal neli korda 1000 € – esmaspäevast neljapäevani iga päev üks kord.
  • Loosimises osalemiseks pead täitma vähemalt ühe kolmest päevaülesande. Kõik, kes sellega hakkama saavad, osalevad järgmise päeva loosimises. See tähendab, et kui näiteks täidad päevaülesande neljapäeval, osaled reedeses auhinnaloosis.
  • Lisaks päevaloosis osalemisele teenid iga kord päevaülesande täitmise eest garanteeritult ka ühe väiksema auhinna. Spordiennustuses ja pokkeris on auhinnaks tasuta mänguraha / panused, aga kasiinomängude osas saad preemiaks tasuta spinnid. Spordiennustuse tasuta panus ja kasiino tasuta spinnid tuleb üks kord läbi mängida, pokkeriauhinda saad aga kasutada piiranguteta.
  • Nädalavahetustel on süsteem veidi teistsugune. Siis tuleb täita kolme järjestikuse päeva (reede, laupäeva ja pühapäeva) ülesanded, aga ka preemia selle kolmekordse katsumuse eest on täpselt kolm korda suurem – esmaspäeval loositakse kõigi katsumuse läbinute vahel välja koguni 3000 eurot.
  • See kampaania on tore ka selle poolest, et lausa sunnib Sind Betsafe online kasiino mitmekesisust tundma õppima, sest iga päeva kolm ülesannet on kõik Betsafe’i erinevatest jaotistest – üks spordiennustuses, üks kasiinos ja üks pokkeris. tähele, et pokkeri kampaaniapäeva ülesanded koosnevad kahest väikesemast ülesandest.
  • Iga kampaaniapäeva iga ülesande täitmise eest saad järgmise päeva auhinnaloosi ühe hääle. Mida rohkem erinevaid päevaülesandeid täidad, seda rohkem hääli saad. Ühe ülesande mitmekordse täitmise eest aga kahjuks täiendavaid hääli ei anta, s.t iga päev saad koguda kuni kolm häält
  • Reisiraha võitja selgub järgmisel päeval toimuvas loosis. Kui oled kampaaniaülesande täitnud, siis pole Sul vaja tingimata pingsalt kampaania auhinnavõitjate lehte jälgida, sest kõigi auhinnavõitjatega võtab Betsafe juba järgmisel tööpäeval ise telefoni, SMS-i või e-kirja teel ühendust.
  • Kampaanialoosis osalevad kõigi Betsson Groupi kuuluvate online kasiinode kampaaniaülesande täitnud mängijad ja võiduraha kantakse õnnelike võitjate kontole juba järgmisel tööpäeval.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

+ Betsafe online kasiino jõulukampaanias saad detsembrikuu jooksul võita kas või iga päev 1000 eurot.

+ Iga päev on kolm võiduvõimalust

+ Kampaanias osalemiseks saad valida kas spordiennustuse, kasiino, pokkeri või ka kõik mängud

+ Jõulukampaania kestab kuu aega

– See on üks väheseid kampaaniaid, kus meie puudusi välja tuua ei oska. Kui Sina mõne leiad, kirjuta meile ja ütle oma arvamus.

Kokkuvõte

Betsafe’i jõulukampaanias jagatakse iga päev õnnelikele võitjatele 1000 eurot reisiraha ja isegi kui loosiõnn Sind ei saada, teenid päevaülesande täitmise eest korraliku preemia. Kampaania kestab aasta lõpuni. Nüüd on sobiv aeg mängu nautides ühtlasi ka talvepuhkuse plaanid ära teha!

Hinnang:

5

Hinnangu selgitus:

Selles kampaanias võid võita 1000 eurot reisiraha kas või iga päev. Ja loosis osalemiseks vajalikke pileteid saad teenida just selle mänguliigiga, mis Sulle enim meeldib või kui soovid, võid mängida nii pokkerit, kasiinomänge kui ka spordiennustust ja koguda iga päev kolm loosipiletit. Ka päevaauhindade läbimängunõuded on minimaalsed. Kokkuvõttes, me ei leidnud midagi, mille arvelt selle kampaania hinnangut alla võtta ja seepärast on ka hinne just selline!

Klienditugi

Kui Sul on küsimusi kampaania kohta või midagi on ebaselgeks jäänud, kirjuta või helista kindlasti Betsafe’i klienditoele, kes Sind hea meelega aitab. Üks näpunäide – küsimusi nagu “mis ülehomme pakkumises on?” ei ole mõtet küsida, sest sellele Sa oodatud vastust ei saa.

Tööaeg: E – R 10.00 – 23.00 ning L, P 12.00- 21.00

Live-vestlus: jah
Telefon: 800 0100 511
E-post: [email protected]