Veeda oma suvepuhkus meeldivalt Betsafe`i kuurordis

Betsafe kampaania

Betsafe kutsub sind imelisele puhkusele Betsafe’i kuurordisse. Hea uudis on see, et kohvreid pakkida pole sul vaja: lihtsalt liitu kampaaniaga, täida iga päev päevamissioone ja sukeldu preemiatest kubisevasse merre!

Kuidas Betsafe`i kuurort kampaania toimib?

Selle kampaania toimumise aeg on 1.07.2020 kell 0:01 kuni 31.07.2020 kell 23:59. Kampaania on avatud ainult nendele mängijatele, kelle Betsafe`i konto on registreeritud aadressiga Eestis. Kõik pakkumised Betsafe`i kasiinos on mõeldud ainult vähemalt 21-aastastele klientidele, kellel on aktiivne mängukonto.
Kindlasti tuleb meeles pidada, et kampaanias osalemiseks ja auhindade saamiseks peab kampaaniaga liituma. Liituma peab ainult ühe korra ehk kõigil järgnevatel päevadel on mängija juba automaatselt kampaanias osaleja.
Betsafe kampaania
Kõik kampaania raames võidetud boonused tuleb pärast nende saamist kasiinos läbi mängida kolme päeva jooksul. Kui mängija ei täida neid läbimängimise nõudeid 3 päeva jooksul on Betsafe’il õigus eemaldada boonus mängija kontolt koos ka kõigi boonuse abil juba teenitud võitudega.

Iga päev avaldab Betsafe uue päevamissiooni, mille täitmisel antakse mängijale kas boonusraha või näiteks hoopis tasuta keerutusi. Näitena võib tuua näiteks panustamistingimuse 50 eurot kasiinos, mille järgi võib võita ka kuni 200 tasuta keerutust.

Kõikide sissemaksega seotud boonuste pakkumiste minimaalne sissemakse summa on ära näidatud päevapakkumises ja see erineb pakkumisel põhinevalt. Boonuse saamiseks peab klient täitma tingimustes ära toodud sammud:

  • kinnitama sissemakse boonus võtmise jaotises “Minu boonused”
  • tegema nõutud summas sissemakse (võib ka suurema summa sisse maksta)
  • mängima boonus kasiinos läbi.

Teenitud tasuta keerutused kehtivad 24 tundi pärast seda, kui need kliendi kontole kantakse. Jackpotte ei ole kahjuks tasuta keerutustega võimalik võita. Kõik teised funktsioonid on aga selle kampaania raames aktiivsed. Kõik tasuta keerutustega teenitud võidud tuleb kasiinos vähemalt ühe korra läbi mängida.

Neile, kes tahavad oma suve kasiinos mängides lõbusamaks muuta on Betsafe selle pakkumisega teinud boonuste saamise erakordselt lihtsaks. Meeles tuleb ainult pidada, et tasuta keerutused peab kiirelt ära kasutama aga muus osas konto muudkui kasvab tänu boonusrahale.

Kokkuvõte Betsafe`i kuurort kampaaniast

Betsafe pakub oma klientidele igapäevaselt suviseid auhindu. See on tõepoolest suurepärane pakkumine neile, kes suvel lisaks päikesele ja kuumale rannaliivale soovivad nautida ka kvaliteetset meelelahutust, mida Betsafe`i online kasiino pakub.