Betsafe pakub veebruaris oma klientidele “Leia oma armastus” kasiinoboonuseid

Betsafe Eesti tervitus

Betsafe on tuntud oma fantastiliste kasiinoboonuste poolest, mis praktiliselt järgnevad vahetpidamata üksteisele. Erandiks ei ole ka selle aasta veebruar kui Betsafe on 10. veebruarist kuni 23. veebruarini oma kasiinosõpradest klientidele pakkumas uut kampaaniat “Leia oma armastus”. Kampaaniaperioodil on Betsafe oma slotikatesse peitnud kasiinoboonuseid ja tasuta keerutusi. Mängijatel jääb üle vaid iga päev pisut kasiinos valitud mängudes mängida, et auhinnad üles leida.

Kuidas Betsafe`i kasiinost auhindu võita?

Siin on lühike kirjeldus sellest kuidas Betsafe`i kampaania “Leia oma armastus” raames saada suurepäraseid kasiinoboonuseid ja tasuta keerutusi:

  1. Esmalt tuleb Betsafe`is registreerunud kliendil kampaaniaga liituda. Liituma peab ainult korra ehk kui oled juba ühel päeval liitunud, võid järgmisel päeval kohe auhindade jahile asuda ilma uuesti kampaaniaga liitumata.
  2. Panusta valitud mängudes – nädala sees vähemalt 50 eurot ja nädalavahetusel vähemalt 75 eurot. Iga päeva jaoks on välja toodud 5 mängu kuhu preemia on peidetud. Täpsemat infot igale päevale mõeldud mängude kohta leiad infot Betsafe`i kampaanialehelt.
  3. Kui oled õigele mängule pihta saanud ja selles 50 euro eest mänginud saad koheselt oma kontole kas tasuta keerutused (35 keerutust) või kasiinoboonuse (tööpäevadel 10 eurot, nädalavahetusel 15 eurot).

Loomulikult võid auhinna võitmiseks proovida vajaliku summa panustada mitmes või kõigis valitud päeva mängudes. Nii saad olla kindel, et võidad igal päeval ka Betsafe`i poolt auhinna.

Mis on Betsafe`i “Leia oma armastus” kampaania plussid ja miinused

Kampaania kestab kaks nädalat ja osaleda saab iga päev.

Kokku on võimalik teenida maksimaalselt 210 tasuta keerutust ja 70 euro eest kasiinoboonuseid.

Betsafe`i tasuta keerutuste ja boonuse läbimängimise nõuded on ühed kõige kliendisõbralikumad. Tasuta keerutustega teenitud võidud tuleb läbi mängida vaid korra. Kasiinoboonusena saadud summa peab kasiinos läbi mängima 10 korda ja live-kasiinos 20 korda.

Tasuta keerutused või kasiinoboonus kantakse peale ülesande edukat täitmist koheselt mängija kontole.

Auhinna saamiseks tuleb ära arvata õige mäng viiest võimalikust. Seega võib olla mängijal vajalik mängida mitmes mängus enne kui auhind kontole jõuab.

Kokkuvõte Betsafe`i “Leia oma armastus” kampaaniast

Betsafe`i kampaaniad klientidele on alati omanäolised ja põnevad. Erandiks ei ole ka “Leia oma armastus” kampaania. Neile, kes soovivad slotikatega mängides lõbusalt aega veeta ja tutvuda erinevate kasiinomängudega on see suurepärane võimalus kõigele lisaks ka veidi boonusraha teenida. Nendel, kes soovivad ainult kiirelt boonuse kätte saada, tuleb aga varuda veidi kannatust, sest auhinna võitmiseks tuleb esmalt ka õige mäng ära arvata.