Betsafe: Spinniv kevad – tasuta spinnid ja boonused iga päev

betsafe boonus

Sellel aastal jäigi Eestis talv taevasse, aga Betsafe on siiski kalendri järgi varsti saabuva kevade tervitamiseks juba valmis. Märtsis pakutakse oma klientidele “Spinniv kevad” kampaaniat, millega saab iga päev teenida lihtsasti tasuta keerutusi ja boonusaraha. Selle kampaania periood on 2.03.2020 kell 00:01 kuni 29.03.2020 kell 23:59. Uusi auhindu pakutakse klientidele iga päev ja osaleda võib loomulikult nii mitmel päeval kui vaid soovi on.

Kuidas Betsafe`i “Spinniv kevad” kampaania toimib?

Vaatame lähemalt kuidas Betsafe`i uue kampaania “Spinniv kevad” raames endale saada suurepäraseid kasiinoboonuseid, sissemakseboonuseid ja tasuta keerutusi:

  1. Kõige pealt tuleb Betsafe`is kontot omaval kliendil uue kampaaniaga liituda. Nagu Betsafe´i puhul tavaks peab klient iituma ainult korra ehk kui oled juba kampaaniaga liitunud, võid järgmisel päeval kohe auhindade jahile asuda ilma uuesti liitumata.
  2. Igal päeval määrab Betsafe kasiinos päevaülesande, mille täitmisel saab klient auhinna. Näiteks võib ülesandeks olla mängida mõnda konkreetset mängu vähemalt 50 euro suurususe käivega ja auhinnaks saab seejärel 50 tasuta keerutust ja 5 eurot live-kasiino boonust. 
  3. Täpsemat infot igale päevale mõeldud mängude kohta leiad infot Betsafe`i kampaanialehelt.
  4. Kõikide sissemakseboonuse pakkumiste minimaalne sissemakse on nimetatud päevapakkumises. Kui klient valib sissemakseboonuse tuleb tal enne väljamakse tegemist või teistes mängudes kasutamist sissemakseboonus kasiinos läbi mängida vähemalt 10 korda või live-kasiinos vähemalt 20 korda.

Lisaks toimuvad Betsafe`i kasiinos märtsis ka erinevad missioonid ja väljakutsed. Missioonidel osalemiseks peab mängija nimetatud mängudes täitma kõik 3 missiooni vähima spinnide arvuga. Väljakutsetes osalemiseks peab mängija mängima nimetatud mängudes. Väljakutse puhul on igal mängijal võimalik kokku saada kuni 180 tasuta keerutust, täites kõikides kvalifitseeruvates mängudes kõik väljakutsed.

Spinniv kevad boonus

Mis on Betsafe`i “Spinniv kevad” kampaania plussid ja miinused

Selle Betsafe`i kampaania positiivsed ja negatiivsed küljed on:

Kampaania kestab terve märtsi ja osaleda saab iga päev.

Boonusena on kõik erinevad auhinnad olemas, sealhulgas tasuta keerutused, boonusraha ja sissemakseboonused.

Tasuta keerutuste läbimängimistingimused on väga lihtsalt täidetavad (1x).

Boonusraha ja sissemakseboonus läbimängimistingimused on keerukamad (käive 10x kuni 20x).

Kokkuvõte Betsafe`i “Spinniv kevad” kampaaniast

Betsafe`i kõik kampaaniad on alati omanäolised ja väga huvitavad. Märtsis on selleks uus kampaania “Spinniv kevad”, millega on igal kliendil võimalik endale igal päeval teenid Betsafe`i kasiinost auhindu. Teenida saab nii tasuta keerutusi ja boonusraha kui ka näiteks sissemakseboonuseid. Iga klient leiab endale kindlasti sobiva auhinna, mille jahile asuda.