Betsafe kutsub sind privaatpeole, et saada osa pärisraha loosimisest

betsafe kampaania

Aprill on saabunud ja koos sellega on alanud ka Betsafe`i uus kampaania nimega “Privaatpidu”. Kokku neli nädalat kestva kampaania jooksul läheb Betsafe`i poolt jagamisele iga nädal 2000 eurot pärisraha, loosipileteid ja lisaks veel palju muid auhindu. Loe allpoolt lähemalt, mida sa selleks tegema pead, et auhindadest osa saada.

Kuidas Betsafe`i “Privaatpidu” kampaania toimib?

Vaatame lähemalt kuidas Betsafe`i kampaania “Privaatpidu” toimib, kuidas edetabelis auhinnalisele kohale jõuda ja kuidas endale raha ning suurepäraseid boonuseid haarata.

Kampaaniaperiood on 6. aprill 2020 kell 13:00 kuni 3. mai 2020 kell 23:59. Kõige esimese sammuna peab mängija selle kampaaniaga liituma. Seda saab teha Betsafe`i lehel “Privaatpidu” kampaania alalehel ühe nupule vajutusega. Peale liitumist võtab klient automaatselt kõigis neljas kampaanianädalas. 

Kampaania koosneb kahest osast: edetabel ja loos. Edetabeli kampaaniast osavõtmiseks peab mängija mängima Betsafe’i kasiino slotimängudes. Iga panustatud 100€ kohta slotimängudes saab mängija edetabelisse 1 punkti. 

Kampaanianädala lõpus saavad edetabeli esimest endale auhinna, kusjuures kaks esimest saavad kontole mõlemad 1000€ pärisraha, kuid väga mahlakad auhinnad on ka kõigile teistele alates boonusrahast ja lõpetades tasuta keerutustega.

Mängijad lisatakse edetabelisse iga nädal kogutud punktide arvu põhjal. Edetabel tühjendatakse igal esmaspäeval hiljemalt kell 18:00 ja mängijad peavad punkte uuesti nullist koguma hakkama. Kõik auhinnad kantakse võitjate Betsafe’i kontodele esmaspäeviti hiljemalt kell 18:00.

Loosis osalemiseks peab klient mängima Betsafe’i kasiinos ja koguma endale loosipileteid. Loosipiletite kogumine käib nii: 

  • Klient saab ajavahemikul 6.04–12.04 (1. nädal) iga panustatud 20€ eest slotimängudes 1 pileti.
  • Klient saab ajavahemikul 13.04–19.04 (2. nädal) iga panustatud 20€ eest slotimängudes 2 piletit.
  • Klient saab ajavahemikul 20.04-26.04 (3. nädal) iga panustatud 20€ eest slotimängudes 3 piletit.
  • Klient saab ajavahemikul 27.04-03.05 (4. nädal) iga panustatud 20€ eest slotimängudes 4 piletit.

Loosimine on juhuslik ja iga nädal selgitatakse 4 võitjat, kes kõik teenivad 500€ oma kontole. Betsafe teavitab võitjaid e-maili ja SMS-i teel. Edetabeli punkte ja loosipileteid saab teenida ka spordiennustusi tehes.

 

Mis on Betsafe`i “Privaatpidu” kampaania suurimad plussid ja miinused

Mis on selle kampaania plussid ja miinused:

Auhinnad on suured. Kokku võib teenida 1500€ nädalas.

Kampaania kestab neli nädalat.

Osalemiseks peab ainult slotikaid mängima.

Jooksvalt oma kohta edetabelis ei näe.

Kokkuvõte Betsafe`i “Privaatpidu” kampaaniast

Betsafe`i kampaania “Privaatpidu” sobib ideaalselt kasiinosõpradele, sest puhtalt mängimise eest on võimalik teenida kopsakaid auhindu. Mis siis muud kui ava aga Betsafe`i slotikad ja kogu endale edetabelipunkte ja loosipileteid.