Betsafe kampaania: EGT slotikates 20% lisaraha kuni 100 €

betsafe kampaania

Betsafe paiskas kasiinoturule põneva kampaania. Esmaspäeviti on võimalik kuni 30. septembri keskööni saada EGT slotimängu võitude järgselt 20% lisaraha kuni 100 euro ulatuses. Tegu on väga ahvatleva boonuspakkumisega, kuna paljudel konkurentidel võrdväärne kampaania praeguse seisuga puudub.

Kuidas boonust täpselt kasutada?

Kui soovid mahlakast boonusest kasu lõigata, siismine Betsafe Eesti kodulehele ja mine menüü pakkumiste alt promolehele EGT ESMASPÄEV. Sealt saadki juba pakkumisega liituda.

Põhimõtteliselt käib kampaania kasutamine väga lihtsal moel. Pead lihtsalt mängima EGT kampaaniamängude slotikaid. Kui peaksid võitma, siis saad võidu netosummale täiendava 20% lisa. Seda boonust on võimalik saada kuni 100 euro ulatuses. Seda piiri ületavad summad enam kampaanias ei osale.

Praktikas tähendab see, et kui esmaspäeval kampaanias osalemise käigus võidad netosummana 200 eurot, siis saad järgmiseks päevaks enda kasiinokontole 40 eurot boonusraha. Kokku on võimalik esmaspäeva boonuse raames saada 100 eurot, mis tähendab viiesaja euro suurust netovõitu.

Millised reeglid on boonuskampaania kasutuseks?

Kampaania ei kata suvalisi EGT HOT slotikaid, vaid ainult järgnevaid:

  • 40 Super Hot
  • 100 Super Hot
  • 40 Burning Hot
  • 20 Super Hot
  • Supreme Hot
  • 5 Dazzling Hot
  • Burning Hot
  • 7 Extremely Hot

Pakkumist saab rakendada ainult esmaspäeviti ajavahemikus 00:01 kuni 23:59 ning viimane võimalus on 30. septembril 2019. Arvesse võetakse ainult pärisrahaga tehtud panused.

Kindlasti tuleb meeles pidada, et jutt käib netovõitudest. Näiteks kui tegid panuseid kogusummas 200 eurot ja võitsid 250 eurot, siis netovõiduks loetakse 50 eurot. Selle näite põhjal tähendab see saadud boonusrahaks 10 eurot.

Boonusraha ei saa aga koheselt kätte. Need summad kantakse sinu kontole teisipäeval. Reeglite põhjal on selleks viimane kellaaeg 18:00. Seda boonusraha ei saa väljamaksena taotleda või teistes mängudes kasutada enne, kui see pole üks kord kasiinos läbi mängitud. Väga oluline on märgata, et boonusraha kehtivus on sama nädala kolmapäevani kuni kell 23:59.

Betsafe on oma portaalis maininud, et võib-olla on vajalik kampaanias osalemiseks oma kasiino aktiivsuse kontrollimine. Arvutis tuleb minna selleks üleval paremal nurgas oleva inimese sümboli peale, sealt liikuda enda profiili maksete alla, kust lõpuks leiad konto väljavõtte. Kui oled avanud Betsafe keskkonna mobiilis, siis tuleb vahetada kuvasäte arvutiversioonile ja käituda samade juhiste järgi.

Mida boonuskampaaniast ikkagi arvata?

Betsafe’i boonuskampaania rõõmustab kõiki slotifänne. Kui mängiksid igal juhul EGT HOT slotikaid, siis tasub põhiline hasart esmaspäevale ajastada. Mängimise käigus võid parajal hulgal lisaraha teenida.

Küll aga tuleb väga hoolikalt reegleid jälgida. Näiteks pead arvestama, et teenitud boonusraha kehtib ainult sama nädala kolmapäevani. Seega pole mõtet läbimängimist edasi lükata. Kui raha tuleb hiljemalt kontole teisipäeva õhtuks, siis on sul praktiliselt läbimänguks aega vaid üks ööpäev.

Positiivne on see, et kuigi slotikate valik on piiratud EGT HOT mängudega, siis kategooria siseselt on ikkagi vaheldust piisaval hulgal. Pealegi tõstab selline variatiivsus tõenäosust, et valitud slottide hulka satub ka mõni favoriit.