Betsafe kampaania: Mängi slotikates ja võta kuni 15 € boonuseid

Betsafe 15€ boonust

Esmaspäeviti on aeg Betsafe online kasiino avada! Nimelt on nad tulnud välja järjekordse huvitava kampaaniaga, mis on sedapuhku ajastatud just uue nädala algusesse. Teame neid esmaspäevi küll. Enamasti üsna hallidele ja argistele päevadele annab nüüd uue särtsu Betsafe’i krapsakas kampaania. Uue promo käigus saad menukaid Novomaticu slotikaid kerides saada päevas kuni 15 eurot boonust!

Kuidas boonust täpselt kasutada?

Kõigepealt peab sul olema Betsafe’i kasiinos kasutaja. Kui seda pole veel tehtud, siis registreeri endale kõigepealt alias. Seejärel otsi menüüst üles Betsafe’i kampaaniad. Sealt alt tuleb kindlaks teha järgnev promo “Novomaticu esmaspäevade kampaania”. Kui leidsid üles, siis vajuta liitumise nuppu ja mängulust võibki alata!

Kokku võid mängida kaheksat erinevat Novomaticu kampaaniasse kuuluvat slotikat. Küll aga tuleb silmas pidada, et ühel neist kaheksast tuleb mängida vähemalt saja euro eest. Kui oled vähemalt 100 € ära mänginud, siis saad koheselt enda kontole kolm eurot juurde. Lihtne, või mis?

Mis teeb aga konkreetse kampaania veelgi mahlakamaks on järgnev: see ei piirdu ühekordse võimalusega kolm eurot endale teenida. Tegelikult saad sama tegevust korrata päeva jooksul täiendavalt veel neli korda. Kokku tähendab see päeva jooksul võimalust endale saada lausa 15 eurot boonust.

Nüüd aga võib tekkida küsimus, milliseid slotikaid saad boonuse teenimise nimel üldse keerutada. Vaata järgnevat listi, et end ette valmistada ja käsi kuumaks ajada:

  • Book of Ra
  • Book of Ra: Mystic Fortunes
  • Book of Ra: Magic
  • Dolphin’s Pearl: Deluxe
  • Sizzling Hot: Deluxe
  • Lucky Lady’s Charm
  • Pyramid Fortunes
  • Lord of the Ocean

Just nendele kaheksale Novomaticu slotikale tuld andes saad endale esmaspäeviti kuni 15 eurot boonust.

Millised reeglid on boonuskampaania kasutuseks?

Loomulikult on sellelgi kampaanial kindlaks määratud tingimused, mis kasutust reguleerivad. Osaleda saab esmaspäeviti kell 00:01 ja 23:59 vahemikus. Seda kuni 30. novembrini 2019. Pärast antud kuupäeva lõpetab kampaania kehtivuse.

Arvesse võetakse ainult pärisrahas tehtud panuseid. Kindlasti ei saa väljamakset teha ega teistes mängudes antud raha koheselt kasutama hakata, mis on kampaania raames boonuseks tulnud. Nimelt on läbimängimisnõue selle promo juures ühekordne. Võrreldes näiteks tervitusboonuste käigus saadavate boonusrahadega, siis on tegu vägagi liberaalse nõudega.

Kõikidel kampaanias osalejatel tasub meeles pidadada, et boonus tuleks läbi mängida kolme päeva jooksul. Kui selle ajaperioodi vältel läbi mängimist ei toimu, siis Betsafe eemaldab saadud raha ja seda ei saa enam kasutada.