Kahekordne rõõm Australian Openilt!

online kasiino spordiennustus optibet

Optibet online-kasiinos tasub nüüd Eesti tüdrukutele panustada! Kui panus on võidukas, saad kahekordse võidurõõmu ja kui panus pole edukas, saad panustatud raha tagasi ja võid uuesti võidurõõmu jahtida. Allpool räägime kõigest lähemalt.

Kampaania alused

Vähegi spordist lugu pidavale inimesele ei tohiks olla üllatus, et aasta esimene Suure Slämmi turniir on nüüd alanud. Samuti ei tohiks üllatuseks olla see, et naiste turniiri põhiringi on jõudnud kaks Eesti parimat naistennisisti. Selle esmakordse sündmuse puhul on Optibet Eesti mängijate võidule panustajate jaoks loonud erakordsed tingimused:

  • Australian Openi spordiennustuse kampaania kestab 29. jaanuarini
  • Selleks, et saada õigus kampaanias osalemiseks, pead esmalt tegema vähemalt 10 euro suuruse sissemakse kampaania boonuskoodiga AO2018
  • Kampaanias saab osaleda vaid Anett Kontaveiti või Kaia Kanepi kohtumistele panustades.
  • Tagasi makstakse ainult matši võidule tehtud panused ja iga sündmuse kohta saab iga mängija teha vaid ühe kampaanias arvesse mineva panuse.
  • Kui Eesti mängija võidab Sinu panustatud mängus mõne seti tulemusega 6-0, kahekordistad oma võidu. Kui Eesti mängija aga võidab 1. seti, kuid kaotab seejärel mängu, saad kuni 20-eurose panuse tagasi.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Kõik kampaania auhinnad on läbimängunõudeta
Kampaania kestab senikaua kuni Eesti mängijad võistluses püsivad
Võita saab nii Eesti mängija võidu kui ka kaotuse korral
Kaotatud raha saad tagasi vaid siis, kui  valitud Eesti mängija võidab esimese seti ja kaotab seejärel mängu. Muul juhul kaotusi tagasi ei saa.
Võidu saad duubeldada vaid juhul, kui Eesti mängija võidab mõne seti 6:0

Kokkuvõte

Tee Australian Open enda jaoks põnevamaks, panusta Eesti mängijatele ja ela neile kaasa! Võidu korral võid oma panuse kahekordselt tagasi saada, kui Sinu panus peaks aga kaotama, võid panustatud raha tagasi saada. Igal juhul saad aga põneva spordielamuse.

Klienditugi

Kui Sulle jäi mõni selle Optibet online kasiino kampaaniaga seonduv nüanss veel arusaamatuks, võta palun ühendust nende klienditoega elava vestluse vormis, e-postiga või telefoni teel:

Telefon: 614 0033
E-post: [email protected]
Live-vestlus: jah

Klienditugi töötab tööpäeviti 09:00 kuni 18:00.

Hinnang:

4.8

Hinnangu selgitus:

Tänavune Australian Open on Eesti spordisõbrale nagunii eriline – sellist Suurt Slämmi, kus kaks Eesti mängijat oleks korraga tippkonkurentsis olnud, ei ole tükk aega nähtud. Eesti mängijatele Optibet kasiinos panuseid tehes saad spordinaudingut veel suurendada! Kampaanias on küll mõned olulised “konksud”, millele tasub tähelepanu pöörata, aga üldiselt soovitame Sul sellest ikkagi osa võtta ja oma elamust adrenaliinirohkemaks muuta!