Võta tasuta spinne! 3 korda!

optibet kasiino tasuta spinne boonus berry burst

OPTIBET KASIINO

Optibet online kasiino annab augusti lõpuni mängijatele tasuta spinne. Tasuta spinnide teenimiseks pead tegema vähemalt 20-eurose sissemakse. Ja tasuta spinne ei teeni Sa mitte ühe, vaid kolme sissemaksega. Kiirusta Optibetti!

Kampaania tingimused

  • Pakkumine kehtib alates 23.08.2018 kuni 31.08.2018 kell 22.59. Seda boonust ei saa Sa kasutada, kui Sul juba on mõni aktiivne boonus või Sul on läbi mängimata boonusraha või tasuta spinnide võite.
  • Boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 20€ sissemakse ja sisestada sissemakse tegemisel boonuskood BERRY. Kui oled boonuskoodiga sissemakse teinud, ava Optibet kasiinos (ükskõik kas mobiilis või arvutis) mäng Berry Burst või Berry Burst MAX. Seejärel käivitub The Berry Freespin Wheel mäng, kus Sul on võimalik keerutada välja kas 40, 60, 100, 200 või 500 tasuta keerutust. Tasuta spinne saad kasutada ükskõik millises Berry Burst mängus 24 tunni jooksul pärast nende teenimist.
  • Tasuta keerutustega teenitud võidud tuleb 7 päeva jooksul 30 korda läbi panustada.
  • Seda boonust on Sul võimalik kasutada kuni kolm korda

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

Boonuse teenimine on lihtne

Pakkumist saab kasutada kolm korda

Tasuta spinnide võitudel on 30x läbimängunõue

HINNANG

4.8

Hinnangu selgitus

See on lihtne ja lõbus kampaania uue ja põneva slotikate seeria tutvustamiseks. Meile meeldib, et pakkumist saab kasutada kolm korda, aga ei meeldi, et kõik võidud tuleb 30 korda läbi panustada.

Klienditugi

Enne osalemist küsi arusaamatuks jäänud nüansid Optibetist üle.

Telefon: 614 0033
E-post: [email protected]
Live-vestlus: jah

Klienditugi töötab tööpäeviti 09:00 kuni 18:00.