Copy Cats on Unibeti uus, kassiteemaline kasiinomäng. Selle mängu ilmumisega seoses on käivitatud kampaania „Kiiremad mängukassid võidavad 10 tasuta keerutust“, mille raames jagatakse kasutajatele tasuta mängukordi uues mängus ja korraldatakse ka kasiinoturniir, mille auhinnafondiks on koguni 10000 eurot.

Meie hinnangul on tegu suurepärase kampaaniaga, mille raames on võimalik ka väikeseid panuseid tehes üsnagi korralikke auhindu võita. Kampaania toimub kahjuks väga lühikest aega.

Kampaania alused

 • Kampaania kehtib 2017. a maikuu lõpuni.
 • Kampaanias osalevad ainult mängus Copy Cats tehtud panused.
 • 5000 esimest mängijat, kes avavad Copy Cats kasiinomängu mobiilikasiinos, saavad 10 tasuta mängukorda.
 • Kampaania raames korraldatakse ka kasiinoturniir, mille auhinnafond on 10000 € ja esikoha auhind 2000€.
 • Kasiinoturniiril osalemiseks tuleb sellele registreeruda ja teha panuseid 23. maist kuni maikuu lõpuni.
 • Minimaalne arvesse minev panuse suurus on 0.25 eurot ja edetabelis osalemiseks peate mängima vähemalt 20 mänguringi. Turniiri võitjaks tuleb mängija, kellel õnnestub oma mängu pandud rahasummat 20 mänguringi jooksul enim suurendada.
 • Auhinnad kantakse mängijate kontole sularahas.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

 • Kiirematele mobiilikasutajatele jagatakse täiesti tasuta 10 mängukorda uues mängus.
 • Tasuta keerutustega kogutud võitudele kehtivad küll läbimängunõuded, kuid need pole liiga suured – teenitud võidud tuleb kasiinomängudes 25 korda läbi panustada.
 • Kampaania raames toimuval kasiinoturniiril peetakse arvestust ühtlustatud panuste süsteemis, mis tähendab, et hea võiduvõimalus on ka neil, kes suurte panustega riskida ei soovi.
 • Turniiri auhinnad makstakse välja pärisrahas, s.t neile ei rakendu läbimängunõudeid ega muid piiranguid või kohustusi.
 • Kui te ei kasuta teenitud tasuta mängukordi seitsme päeva jooksul ära või ei suuda täita selle aja jooksul võitudele seatud läbimängunõudeid, siis teenitud boonus aegub.
 • Kampaania toimub väga lühikest aega. Kui te kiiresti ei tegutse, võite sellest pakkumisest ilma jääda.

Kokkuvõte

Meie hinnangul on tegu eriti suurepärase kampaaniaga just nende kasutajate jaoks, kes pole väga riskialtid ja otsivad eelkõige mõnusat mängunaudingut. Kampaania raames toimuval turniiril on võimalik ka väikeste panuste tegemisel suuri auhindu võita ning mobiilikasiinos saab tasuta mängukordi kiire tegutsemise korral teenida lihtsalt uue mängu avamise eest. Proovige julgelt järele, kaotada pole suurt midagi!

Hinnang:

5

Hinnangu selgitus:

See on suurepärane kampaania neile mängijatele, kes on vähem riskialtid, aga sooviksid sellegipoolest tunda vahel suure võiduga kaasnevat „magusat“ tunnet. Ühtlustatud panustega turniir annab võimaluse ka väikeste panustega suuri võite teenida ning lihtsalt mängu avamise eest pakutavatele tasuta mängukordadele ei oska me samuti midagi ette heita!

Klienditugi

Kui tunnete, et mõni kampaaniaga seotud reegel või tingimus vajaks täiendavat selgitust, siis enne kampaaniaga liitumist soovitame kindlasti pöörduda Unibeti klienditoe poole. Kahjuks on eestikeelse klienditoe kättesaadavus ja tööaeg Unibetis mõnevõrra piiratud ning telefoni teel Unibet üldse kasutajatuge ei paku, aga loodame, et sellegipoolest leiate sobiva aja, mil saate vajadusel klienditoe töötajaga nõu pidada. Eestikeelse klienditoe tööajad on järgmised:

Päev Klienditugi elava vestluse vormis Klienditugi e-posti teel
Esmaspäev 11.00 – 23.00
Teisipäev 19.00 – 23.00 11.00 – 23.00
Kolmapäev 11.00 – 19.00 11.00 – 23.00
Neljapäev 11.00 – 23.00 11.00 – 23.00
Reede 11.00 – 19.00 11.00 – 23.00
Laupäev 11.00 – 23.00
Pühapäev 15.00 – 23.00 11.00 – 23.00

 

Eestikeelsele klienditoele saate kirjutada aadressil [email protected] ja rahvusvahelisele klienditoele aadressil [email protected]