Momentaalne loterii: mida pakuvad mängutarkvara juhtivad arendajad?

Pikkade loteriivõistluste alternatiiviks pakutakse scratch kaarte, kus tulemus on kohe teada. Piisab kaitsekatte kustutamisest, et välja selgitada potentsiaalse võidu suuruse. Isegi ebaõnnestunud katse saab hõlpsasti kompenseeritud järgmise pileti ostmisega. Suhteliselt hiljuti saanud populaarseks reaalajas scratch kaardid pöörasid hasartmängude tarkvara arendajate tähelepanu. Selle tulemusena pakuvad veebikasiinod juba praegu momentaalseid online loteriisid.

Virtuaalse võistluse eelised

Tegelikult ei ole virtuaalse versiooni ja reaalse versiooni vahel erilisi erinevusi, kuid online-lotteriil on mitmeid eeliseid:

 • Müüjale minekut asendab mänguautomaadi laadimine
 • Piletihind varieerub võidusummaga samal ajal. Kui mängija on kolm korda panust suurendanud, saavutab mängija väljamakse suhte sarnase kasvu. Tegelikult on scratch kaardi hind võrdne emulaatori panusega.
 • Momentaalsel online lotteriil on mitmeid boonus aktsiaid, mis puuduvad reaalses võistluses.

Klassikaline lahendus

Momentaalse lotterii virtuaalse teostuse standartne variant on esindatud Betsofti ettevõtte poolt Skratcherz slottis. Mänguautomaat pakub neli scratch kaartide variatsiooni. Iga loteriipileti hind on fikseeritud. Hinnavahemik on $ 1 kuni $ 5.

Emulaator on huvitav selle poolest, et ta ühendab mõlemaid  lotteriivõistluse viise online:

 1. Mitme (kahe või kolme) identse summa tuvastamine kogu piletis või reas.
 2. Kaardi kaheks väljaks lõikamine. Ülemised on võidunumbrid, alumised kujutavad numbreid piletil. Kattunud variandid toovad võidusummasid, mis on märgitud nende peal, mängija rahakotti.

Esimesel piletiliigil rakud kohe sisaldavad  auhindu. Teisel juhul on see ainult numbrid, võidu suurus on allpool näidatud. Mõlemat tüüpi kaarte täiendatakse boonussektoritega. Skratcherz emulaatori jaoks on see tasuta pilet.

Simulaatori puudumine on liideses. Piletite rakud tuleb käsitsi kustutada virtuaalse mündiga, mis on natuke tüütu. See on eriti tunda pärast 10 kaardi mängimist. Teine negatiivne punkt on pileti fikseeritud hind.

Microgamingi pakkumine

Mõlemad Betsoft slotti miinused on edukalt lahendatud mänguautomaadil Halloweenies Scratch. Scratch lotterii simulaator võimaldab mängijatel muuta piletihinda internetis 50 senti – 10 dollarit. Muud seadme funktsioonid:

 • 9 peidetud lahtrit;
 • 5 sümboli väljamaksete kordajaga 1x kuni 250x;
 • Võit kolme identse elemendi eest.

Mängu skeem on sama. Mängija ostab pileti ja eemaldab kaitsekihi kaardi pealt. Igavat protsessi asendab klik lahtri peale. Olles avastanud kolm identset sümbolit, mängija saab vastava koefitsiendi võidu. Lisaks auhinna summa korrutatakse pileti hinnaga.

Konkreetne näide: kõrvitsa maski makstakse kõige rohkem – 250 korda. Olles ostnud pileti 1 dollari eest ja kogudes kolm kõrvitsat, võidab mängija 250 dollarit. Kuid maksimaalse pileti hinnaga 10 dollarit suureneb auhind 2500 dollarini.

Halloweenies Scratch masina teine ​​eelis on nupu “Reveall All” olemasolu. Üks klahv avab koheselt kõik rakud.

Skandinaavia scratch kaardid

Rootsi pakkuja Yggdrasil Gaming on on tuntud momentalsete lotteriide erinevate simulaatorite simulatsioonide tõttu.

 • Piggy Bank
 • Sabbatical
 • King for a Day

Igas slottis on ühesugune struktuur väiksete muudatustega . Kaardi mänguväli on jagatud võidu numbriteks ja lihtsalt numbriteks. Auhind antakse siis kui variandid klappivad kokku.

Yggdrasil Gaming kohustuslik atribuut on boonussümbolite paar. See võib olla üks kolmest elementidest:

 • Mängu logo – kohene rahaline auhind
 • Klever – kõik mängijate numbrid saavad võitu
 • Münt – mängija saab tasuta kuni 20 piletit

Skandinaavia arendaja lisaväärtus on hasartmängutarkvara turul pidev areng. See võimaldab oodata uusi originaalseid lahenduse sctrach lotteriidelt.

Kokkuvõte

Pakkumisi veebikasiinost, et mängida momentaalset lotteriit on piisavalt. Mängija eesmärk on  on valida enda maitse järgi masin , millega aitavad simulaatorid, kus scratch kaarte realiseeritakse tasuta.