OlyBet kampaania
Haara Olybetist igal kolmapäeval endale riskivabad keerutused!
Kokkuvõte
Kolmapäevad on Olybetis eriti mõnusad, sest kõik mängijad, kes on teinud viimase 14 päeva jooksul oma Olybeti kontole sissemakse saavad endale “Kolmapäeva riskivabad keerutused” kampaania raames tasuta keerutusi Book of Ra Classic solitkas. Ja täpselt nii iga nädala kolmapäeviti.
Reader Rating0 Votes0

 

Kuidas Olybeti kolmapäeva riskivabade keerutuste kampaania toimib?

Kampaanias saavad osaled kõik vähemalt 21-aastased Olybeti kliendid, kes on teinud vähemalt ühe sissemakse viimase 14 päeva jooksul. Selleks, et antud Olybeti pakkumist kasutada pead sa aga ennem kampaaniaga liituma oma Olybeti konto “aktiivsete kampaaniate” alalehel.

Kui sa oled teinud sissemakse viimase kahe nädala jooksul ootab sind igal kolmapäeval alates kella 14:00-st 10 riskivaba keerutust slotikas Book of Ra Classic. Ühe keerutuse rahaliseks väärtuseks on 0,20 eurot. Meeles tuleks pidada, et keerutused aeguvad juba sama kolmapäeva lõpuks kell 23:59.

Kui sa ei ole aga teinud sissemakset viimase 14 päeva jooksul, siis pole samuti probleemi, sest saad alates kella 14:00-st kampaaniaga liituda tehes vähemalt 10 euro suuruse sissemakse. Sellega saad sa endale viis 0,20 euro suurust riskivaba keerutust mängus Book of Ra Classic. Ka need keerutused kaotavad oma kehtivuse juba päeva lõpuks kell 23:59.

Selleks, et riskivabu keerutusi kasutada, tuleb sul esmalt kampaaniaga liituda ning seejärel kasutada enda kontol olevat raha mängus Book of Ra Classic. Kui kõik riskivabad keerutused on tehtud, lisatakse su kontole preemia summas: keerutuste arv x 0.20 eurot. Pea ka meeles, et selleks, et teha 0.20 euro suuruseid panuseid tuleb Book of Ra Classic mängus muuta võiduliinide arvu.

Pakkumist saab kasutada iga Olybeti klient ühe korra (inimese, IP-aadressi, majapidamise kohta). Reeglite rikkumise korral sinu Olybeti konto blokeeritakse.

Mis on Olybeti kolmapäeva riskivabade keerutuste plussid ja miinused?

Vaatame lähemalt, mis teeb selle Olybeti kampaania eriliseks ning mis on selle pakkumise suurimad plussid ja miinused:

Kampaania toimub igal kolmapäeval

Osalemiseks piisab ainult sissemaksest

Pole panustamisnõudeid

Vajalik kampaaniasse registreerumine

Tegelikult piisab praktiliselt sellest, et meeles pidada Olybeti pakkumist igal kolmapäeval riskivabade keerutuste osas. Selle pakkumise puhul ei rakendu ei kvalifitseerumiseks vajalikule sissemaksele ega ka ka keerutustest saadud võitudele mingit läbimängimise kohustust. See teeb kampaania eriti toredaks!

Kokkuvõte Olybeti kolmapäeva riskivabade keerutuste kampaaniast 

Olybeti on alati eriliseks teinud see, et nende puhul pole tasuta keerutustes saadud võitude panustamiskohustuse pärast vaja muretseda, sest seda kohustust lihtsalt pole. Kõigile aktiivsetele Olybeti klientidele on see kampaania suurepärane võimalus iga nädal riskivabasid keerutusi nautida.