4
Lõppskoor
GrandX jõuluralli toob 1500 eurot
Kokkuvõte
GrandX kasiino annab Sulle võimaluse kuni aasta lõpuni slotimänge mängides osa saada 1500 euro suurusest auhinnafondist. Iga 10 € eest mängimisel antakse Sulle 1 punkt – neid arvestatakse edetabeli jaoks, kus kampaania lõpus 20 kõige suurema punktide arvuga mängijat võidavad auhinnaraha.
Väga hea
Tabeliseisu on võimalik jälgida ja seega võiduvõimalusi mõjutada
Mitte nii hea
Auhinnarahale kehtivad läbimängutingimused
Auhind antakse vaid 20 mängijale

GrandX online-kasiinos toimub kuni 2017. aasta kõige viimaste minuniteni jõuluralli. See tähendab seda, et saad mängida mistahes slotimänge – kas oma lemmikuid või proovida täitsa uusi ja sellega koos teenida endale võimaluse saada osa 1500 eurost.

Kampaania alused

  • Kampaania toimumisaeg on 10.-31. detsember 2017.
  • Kampaanias osalemiseks tuleb sellega liituda kas kampaania lehel või saata e-kiri osalemissooviga aadressile support@grandx.com.
  • Tegemist on edetabelil põhineva kampaaniaga, kuhu sisenemiseks tuleb mängida mistahes slotimängu GrandX kasiinos vähemalt 10 euro eest.
  • Iga kord, kui mängid slotimängudes 10 € läbi, saad 1 punkti.
  • Mida rohkem punkte oled kogunud, seda kõrgemale tõused edetabelis. Auhinna saavad 20 edetabelisse pääsenud mängijat.
  • Auhinnafondis on 1500 €, mille 20 mängijat omavahel ära jagavad. Edetabelis esikoha saanud mängija saab sellest endale 500 €.
  • Võidetud auhinnaraha kehtib boonusrahana, mis tuleb enne väljavõtmist läbi mängida üks kord terves selle ulatuses 14 päeva jooksul.
  • Juhul, kui oled auhinna võitnud, teavitab GrandX kasiino Sind sellest SMSi või e-maili teel.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Edetabelit uuendatakse iga päev ning seega saad oma võiduvõimalust jälgida ja parandada vastavalt seisule

Auhinnarahale kehtivad läbimängutingimused

Auhinna saavad ainult 20 mängijat

Hinnang

4.0

Hinnangu selgitus

Rõõm on näha, et GrandX kasiinos üle pika aja uus kampaania on loodud. Edetabelikampaania puhul on positiivne see, et oma seisu saab jälgida ning vajadusel on Sul võimalik vastavalt sellele oma võiduvõimalust ka suurendada. Mis meile aga ei meeldi, on võidurahale kehtivad läbimängutingimused, kui teiste kasiinode puhul on rahalised auhinnad peaaegu alati sularahas.

Klienditugi

Kui soovid kampaania kohta veel täiendavaid küsimusi küsida, võta julgelt ühendust GrandX kasiino klienditoega. Kliendituge pakutakse nii live-chati, e-maili kui telefoni teel. Eestikeelne klienditugi on avatud E-R kell 10 – 23 ja L-P kell 12-21.

Live-vestlus: jah
Telefon: +372 655 6106
E-post: support@grandx.com