Coolbet online-kasiino ülevaade
KOKKUVÕTE
Coolbet on 2015. aastal loodud eesti online kasiino, kus saad mängida nii slotimänge, kasiino lauamänge, bingot, pokkerit kui ka spordiennustust. Kõik uued mängijad saavad valida kahe boonuspakkumise seast endale meelepärasema.
MÄNGUD89
KAMPAANIAD JA BOONUSED98
KASUTAJATUGI JA ABIINFO83
MAKSEVIISID100
PARTNERPROGRAMM94
Reader Rating2 Votes85
PLUSSID
Mitu valikut tervitusboonuseks
Ilus disain ja lihtsasti navigeeritav sait
Kiired maksed
MIINUSED
Eestikeelne klienditugi kättesaadav vaid E-R 9-17
Väike mängude valik
93
lõppskoor

COOLBET ONLINE KASIINO

Coolbet online kasiino asutati 2015. aastal ja kuulub Eesti firmale StayCool OÜ, registrikoodiga 12814989. Coolbet tegutseb Eesti Maksu- ja Tolliameti väljastatud litsentsi alusel. Coolbeti mänguvalik on mõnede konkurentidega võrreldes veidi kesisem, aga vastukaaluks on neil pakkuda nii mõndagi sellist, mida Sa teistest online kasiinodest ei leia. Näiteks ei kaasne nende sisse- ega väljamaksetega lisatasusid ja klienditugi on saadaval ööpäevaringselt (eestikeelne tugi küll kahjuks mitte). Aga kõigest lähemalt juba allpool.

MÄNGUD JA TARKVARA

Mängude sektsioonist leiad veidi vähem kui 200 slotikat. Kõiki mänge saad enne raha panustamist proovida. Kuigi mänguvalik võib esmapilgul tunduda väike, koosneb see vaid tõelisest kasiinomaailma koorekihist – esindatud on Microgamingu, NetEnti, Thunderkicki, Play’n GO ja Quickspini mängude paremik.

Loomulikult leiad siit ka silmipimestava kasvava jackpotiga mängud, nagu Mega Moolah ja Starburst.

Live kasiino töötab NetEnti tarkvara toel ja seda saab kasutada nii arvutiga kui ka mobiilis. Live kasiinos saad mängida erinevas formaadis blackjacki ja ruletti.

KAMPAANIAD JA BOONUSED

Uued mängijad saavad Coolbetis kasutada 100% (kuni 150 €) tervitusboonust või võimalust teha 10-eurone sissemakse ja saada mängimiseks 60 €. Teisel juhul on läbimängutingimused mõnevõrra karmimad. Pakkumine kehtib ainult Eesti klientidele, kes pole varem Coolbet kasiino tervitusboonust kasutanud ja valida saad ainult ühe kahest boonusest.

100% kuni 150 € + 50 tasuta spinni boonuse valimisel peab Sinu sissemakse suurus olema vähemalt 20 € ja saadud boonusraha pead kasiino slotimängudes 30 päeva jooksul vähemalt 35 korda läbi mängima enne, kui saad teha väljamakse või kasutada raha spordipanustamise, pokkeri või virtuaalspordi mängimiseks. Sissemaksele läbimängunõue ei rakendu, aga enne, kui Sa boonust läbi mänginud pole, ei saa ka sissemakset välja võtta. Tasuta spinne saad kasutada seitsme päeva jooksul ja nendega teenitud võitudele läbimängunõudeid pole.

Kui valid boonuse „Maksa sisse 10 € ja saa mängimiseks 60 €“, pead tegema vähemalt 10-eurose sissemakse ja saadud 50-eurone boonus tuleb kasiinoslottides 30 päevaga vähemalt 45 korda läbi panustada, et saaksid võimaluse raha välja võtta või teistes Coolbeti mängudes kasutada. Ka selle pakkumise puhul ei rakendu läbimängunõue sissemaksele, aga enne boonuse läbimängimist Sa oma sissemakset kasutada ei saa. Lisaks eeltoodule pead arvestama, et läbimängunõudeid saab täita vaid piiratud hulga mängudega ja osad panused lähevad arvesse vähendatud määral.

Boonuste läbimängimiseks tuleb mängida slotikaid. Enamik slotimängudest lähevad arvesse 100% ulatuses, aga mängudes Victorious, Simsalabim, Wild Orient, Retro Reels – Extreme Heat, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Steam Tower, Demolition Squad, Supernova, Temple of Luxor, Mirror Magic ja Jungle Spirit: Call of the Wild tehtud panuseid arvestatakse 70% ulatuses ja mängude Forsaken Kingdom, Big Bad Wolf, Ragnarok, Blood Suckers II, Tower Quest, The Wish Master, Eye of the Kraken, Gemix, Pearls of India, Rage to Riches, Robin Hood, Royal Masquerade, Devil´s Delight, Castle Builder 2, Big Bang, EggOMatic, Dead or Alive, Bloodsuckers, Secret of the Stones, Kings of Chicago, Zombies, Wild Rockets, The Invisible Man, Egyptian Heroes, Creature from the Black Lagoon, Double Dragons, Spina Colada ja Jokerizer panused arvesse ei lähe.

KASUTAJATUGI JA ABIINFO

Coolbeti kasutajatoest abi küsimisel on olulises eelisseisus need mängijad, kes räägivad inglise keelt – ingliskeelne kasutajatugi töötab iga päev kella 9st hommikul 2ni öösel. Eestikeelne kasutajatugi on aga avatud vaid tööpäevadel kell 9-17.

Mugavaim viis klienditoega suhtlemiseks on elav vestlus. Selle alustamiseks tuleb klõpsata lehekülje alumises servas olevat sinist ikooni. Ajal, mil eestikeelne klienditugi pole kättesaadav, võid suhelda ingliskeelse klienditoega või jätta teate sõnumiaknasse.

Lisaks vestlusele saad oma küsimused saata ka e-posti aadressile klienditugi@coolbet.com või esitada telefonil 6751562. Saidi väitel on keskmiseks ooteajaks vestlusakna kaudu kontakteerumisel 15 sekundit ja e-kirjadele vastamisel umbes 2 tundi. Meie katse puhul saime vestlusaknas jutule minutiga, aga e-kirja vastus tuli veidi vähem kui tunniga.

MOBIILNE KASIINO

Tänapäevane online kasiino, mis on omale nimeks valinud Coolbet, poleks kindlasti selle nime vääriline, kui nad ei pakuks heal tasemel mobiilikasiinot. Coolbet selles osas järeleandmisi pole teinud. Nende sait on mobiilidega suurepäraselt ühilduv ning valdav osa mängudest (kahjuks küll mitte kõik) on mobiilikasiinos kättesaadavad.

MAKSEVIISID

Coolbet online kasiinos saad oma kontole sisse- ja väljamakseid teha läbi suuremate Eesti pankade, krediitkaardiga või ka e-makse teenuste (Skrill, Neteller) abil. Nii sisse- kui ka väljamaksed teostatakse väga kiiresti ja ilma lisatasudeta. Sissemaksed saad oma kontole koheselt ja ka väljamaksed Skrilli ja Netelleri kontodele töödeldakse kiiresti. Pangakontole tehtav väljamakse jõuab kohale 1-3 päevaga.

PARTNERPROGRAMM

Nagu kõigi teiste online kasiinode puhul, saad ka Coolbetis soovi korral hakata kasiino partneriks ja aidata kasiinol uusi kliente leida. Täpne preemia suurus sõltub kutsutute arvust, nende panustatud rahasumma suurusest ja sellest, millised tingimused Sa Coolbetiga täpselt kokku lepid. Kui oled sellest huvitatud, võid saata neile kirja ja kõike täpsemalt uurida.

PIIRANGUTEGA RIIGID

Erinevalt teistest saitidest, on Coolbet välja toonud mitte need riigid, mille kodanikele on mängimine keelatud, vaid need riigid, mille mängijaid aktsepteeritakse. Spordiennustuses saavad panuseid teha Norra, Rootsi, Soome, Eesti ja Islandi mängijad ning kasiinos, pokkeris ja virtuaalspordi mängudes Norra, Rootsi, Soome, Eesti, Islandi, Hollandi, Austria, Uus-Meremaa, Šveitsi ning Saksamaa mängijad.

PLUSSID

Mitu valikut tervitusboonuseks
Ilus disain ja lihtsasti navigeeritav sait
Kiired maksed

MIINUSED

Eestikeelne kasutajatugi töötab väga piiratud aegadel
Mängude valik on küllaltki väike