4.6
Lõppskoor
Võida Chanzist suvepuhkus juba aprillis!
Kokkuvõte
27. aprillini käib Chanz kasiinos lihavõttekampaania, mille peaauhinnaks on 2000-eurone reisivautšer. Kiirusta märgijahile! Lisaks reisile võid võita ka tasuta spinne!
Väga hea
Tasuta spinnidel pole läbimängunõudeid
Kampaanias osalemiseks ei pea tegema suuri panuseid
Iga päev on võimalik saada kuni 50 tasuta spinni
Mitte nii hea
Kampaania pealoosis on suhteliselt vähe auhindu

CHANZ ONLINE KASIINO

29.03-22.04 kestab Chanz online kasiino saidil lihavõttekampaania. Kui oled tähelepanelik, saad koguda kuni 24 auhinnamärki ja teenida nende eest hulgaliselt tasuta spinne või eriti hea õnne korral reisiraha meeldejäävaks suviseks puhkusereisiks. Iga päev on neid võimalik koguda kuni 8, millest 3 on tasuta spinnide märgid. Loe edasi ja saad teada, kuidas kindlustada korralik suvepuhkus juba praegu!

KAMPAANIA ALUSED

  • Lihavõttekampaania kestab Chanz online kasiinos 22. aprillini.
  • Kampaanias osalemiseks tuleb sellele esmalt Chanz kasiino saidil registreeruda ja seejärel koguda võimalikult palju auhinnamärke.
  • Igal kampaaniapäeval saad koguda kuni 8 märki. Kaheksast märgist kolm on tasuta spinnide märgid. Tasuta spinne saad kasutada kohe ja nendega teenitud võitudel läbimängunõudeid pole. Kui Sul eriti hästi veab, võid leida Super Chanz märgi, mis annab Sulle koguni 50 tasuta spinni. Lisaks on iga päev kuskil peidus ka sõbra märk, millega saad kinkida oma sõbrale 10 tasuta spinni.
  • Tasuta spinne saad võita vaid siis, kui oled 14 päeva jooksul enne kampaania algust teinud vähemalt 10-eurose sissemakse oma Chanzi kontole või teed sissemakse kampaania jooksul.
  • Kampaania peaauhind – 2000-eurone reisivautšer – läheb loosi nende mängijate vahel, kes koguvad kampaania kehtivusaja jooksul kokku vähemalt 24 märki.
  • Peaauhind loositakse välja 23. aprillil. Lisaks kingib Chanz kampaania lõpuloosis viiele kasutajale 100 tasuta spinni mängus Eggomatic.
    Võitjate nimed avaldatakse Chanzi kodulehel ja Facebooki lehel.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Tasuta spinnidel pole läbimängunõudeid

Kampaanias osalemiseks ei pea tegema suuri panuseid

Iga päev on võimalik saada kuni 50 tasuta spinni

Kampaania pealoosis on suhteliselt vähe auhindu

HINNANG

5

HINNANGU SELGITUS

Kampaania ei eelda kasutajatelt suuri väljaminekuid ja kõik auhinnad on läbimängunõudeta. Lõpuloosis oleks aga tahtnud näha veidi rohkem auhindu.

KLIENDITUGI

Kui soovid kampaania üksikasju täpsustada, kirjuta Chanzi 24/7 klienditoele elava vestluse aknas või saada e-kori:

Live-vestlus: jah
E-post: support@chanz.com
Telefoni teel Chanz kasutajatuge kahjuks ei paku.

KOKKUVÕTE

  1. aprillini käib Chanz kasiinos lihavõttekampaania, mille peaauhinnaks on 2000-eurone reisivautšer. Kiirusta märgijahile! Lisaks reisile võid võita ka tasuta spinne!