4.5
Lõppskoor
Rahehooaeg Betsafe kasiinos
Kokkuvõte
Betsafe kasiinos on alanud kevadine (auhinna)sajuhooaeg! Kuni aprilli lõpuni on Sul igal nädalal Betsafe kasiinos mängides oht jääda tugeva auhinnarahe alla. Auhinnad pole küll märkimisväärselt suured, aga see-eest on iga ülesande täitmisel Sulle auhinnavõit tagatud.
Väga hea
Auhinnad ei sõltu loosiõnnest
Auhindade teenimine on lihtne
Mitte nii hea
Auhindade rahaline väärtus on väike

Betsafe online-kasiino

Betsafe kasiinos on alanud kevadine (auhinna)sajuhooaeg! Kuni aprilli lõpuni on Sul igal nädalal Betsafe kasiinos mängides oht jääda tugeva auhinnarahe alla. Auhinnad pole küll märkimisväärselt suured, aga see-eest on iga ülesande täitmisel Sulle auhinnavõit tagatud. Kui tahad teada, kuidas tormist ilma enda kasuks pöörata, loe edasi.

Kampaania tingimused

  • Kampaania kestab 29. aprilli hilisööni ja selles osalemiseks tuleb esmalt vajutada kampaanialehel nuppu LIITU KAMPAANIAGA
  • Pärast kampaaniaga liitumist tuleb täita päevaülesandeid – esmaspäeval-teisipäeval teenid 5€ boonust ja 15 tasuta spinni “Gonzo’s Quest” slotis, kui teed vähemalt 20-eurose sissemakse.
  • Kolmapäeval-neljapäeval saad 10 eurot boonust ja 10 tasuta spinni “Hall of Gods” slotimängus, kui teed vähemalt 50 euro eest panuseid.
  • Reedest pühapäevani võid teenida 15 € boonust ja 20 tasuta spinni “Twin Spin” slotis, kui panustad vähemalt 100 eurot.
  • Tasuta spinnid lisatakse Sinu kontole automaatselt pärast ülesande täitmist ja tasuta spinnide võidud tuleb 3 päeva jooksul 35 korda läbi panustada.
  • Kõik boonused peale tasuta spinnidest teenitud võitude tuleb kasiinos vähemalt 35 korda või live-kasiinos vähemalt 20 korda läbi panustada enne, kui võid teha boonusraha sisaldava väljamakse.
  • Kui Sa boonuse läbimängunõudeid ei täida, siis kaotad boonusraha.

 

Hinnangu selgitus

Kampaania on lihtne ja auhindade saamiseks pole loosiõnne vaja. Kasiinomängijad aga tahaks kindlasti näha veidi väärtuslikumaid auhindu.

Klienditugi

Kui kampaania tekitab küsimusi, palun uuri kampaanialehte ning kui ka selle kaudu vastuseid ei leia, siis võta kindlasti ühendust Betsafe’i klienditoega, kes Sind hea meelega abistab.

Tööaeg: E – R 10.00 – 23.00 ning L, P 12.00- 21.00

Live-vestlus: jah
Telefon: 800 0100 511
E-post: klienditugi@betsafe.ee