4.9
Lõppskoor
Kokkuvõte
Horoskoobiteemaline Zodiacu kasiino annab uutele mängijatele väga heldelt boonust 1500 € ja 350 spinni. Loe siit, kuidas boonust saada!
Väga hea
Tervitusboonust saad viiele esimesele sissemaksele
Boonuse kogusumma on kopsakas – 1500 €
Mõned tasuta spinnid on läbimängunõudeta
Mitte nii hea
Kõrge läbimängunõue

Kui oled üks neist, kes usub, et õnn (nii elus üldiselt kui ka online kasiinos mängides) on tähtede poolt ette määratud, siis on Zodiacu online kasiino Sinu jaoks ideaalne paik, kus online kasiino mänge proovida. Lisaks rohkele mängurõõmule ootab Zodiacu online kasiinos Sind ka 1500 euro suurune viieosaline tervitusboonus. Peale boonusraha saad veel ka 350 tasuta spinni.

KAMPAANIA ALUSED

Zoziacu tervitusboonuse struktuur on selline:
1. sissemakse saad kuni 200 euro ulatuses kahekordistada ja lisaks saad 200 tasuta spinni mängus Northern Sky. Tasuta spinnid antakse välja kümne päeva jooksul 20 spinni kaupa.

  1. sissemaksele saad 50% boonust (kokku kuni 250 eurot) ja lisaks veel 20 tasuta spinni slotis Volcano Riches.
  2. sissemaksele saad samuti 50% boonust, aga sedakorda kuni 300 eurot. Lisaks saad ka 30 tasuta spinni mängus Big Bad Wolf.
  3. ja 5. sissemaksele saad 25% boonust (kokku kuni 750 eurot ja lisaks saad kummagi sissemakse eest 50 tasuta spinni. 4. sissemakse eest mängus Sticky Bandits ia 5. sissemakse eest mängus Treasure Island. 5 sissemakse spinnide võidule ei kehti sealjuures mitte mingisuguseid läbimängu nõudeid.
  • Kõik tasuta spinnidega saadud võidud on boonusraha ja tuleb 30 korda Zodiacu kasiinomängudes läbi panustada.
  • Samasugune 30x läbimängunõue kehtib ka boonusele ja boonusega seotud sissemaksele. Ehk näiteks, kui Su esimene sissemakse on 100 € ja saad 100 € boonust, pead enne boonusraha sisaldava väljamakse tegemist panustama vähemalt 6000 euro eest. Aga ära seda liigselt karda. Põnevas Zodiacu online kasiinos täidad oma läbimängunõuded märkamatult kiiresti.
  • Seda, kui palju Sul boonusest läbi mängitud on ja palju veel panustada on vaja, et saaksid väljamakse teha, näed alati Zodiacu väljamakse sooritamise lehelt.

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

+ Boonus on viieosaline

+ Kokku on võimalik saada lausa 1500 € boonust

+ Osad tasuta spinnid on läbimängunõudeta.

– Boonusrahale kehtib küllaltki krõbe läbimängunõue

HINNANG

4.9

HINNANGU SELGITUS:

Zodiacu tervitusboonus on iseenesest üsna mõnusalt kopsakas – viie sissemaksega võid saada koguni 1500 eurot boonust ja hunniku tasuta spinne. Natuke kurvastab meid aga see, et boonusrahale on seatud väga kõrged läbimängunõuded.

KLIENDITUGI

Zodiacu online kasiinos saad klienditoelt abi küsida iga päev 9st hommikul 9ni õhtul. Oma küsimuse võid esitada veebichatis või meili teel ja lisaks võid selle saata ka Facebookis, Twitteris või Instagramis.