4.5
Lõppskoor
Unibetil on 20. sünnipäev, aeg tähistada!
KOKKUVÕTE
Unibet tähistab oma 20ndat sünnipäeva suure loosimisega, kus jagab oma 20le õnnelikule mängijale ära 20 000 €. Lisaks loosimises osalemisele saavad aga kõik kvalifitseerunud 20 tasuta spinni ainult Unibetist leitavas slotimängus Twin Spin Deluxe.
Väga hea
Tasuta spinnid on kõigile
Päevas saab koguda palju loosipileteid
Mitte nii hea
Väike arv auhinnasaajaid
Auhinnad lisatakse viivitusega

Unibet online-kasiino

Palju õnne! Unibet tähistab oma juba 20. sünnipäeva! Sellise suursündmuse korral ei jää muidugi ka kliendid preemiatest ilma. Kasiinomängijatele antakse ära 20 tasuta spinni ning toimub suur loosimine, kus 20 õnneliku mängija vahel jagatakse ära 20 000 €. Siin kampaanias keerleb kõik vaid 20 ümber!

Kampaania alused

 • Kampaania periood on 9.10 – 28.10.2017
 • Kampaanias osalemiseks peab sellega Unibeti lehel liituma.
 • Kampaania auhindadeks on 20 tasuta spinni ja loosimise käigus ärajagatav 20 000 €.
 • 20 tasuta spinni saamiseks peab klient kampaaniaperioodi jooksul mängima vähenalt 20 € eest kasiinomänge. Tasuta spinne saab kasutada slotimängus Twin Spin Deluxe ning need lisatakse kontole 72 tunni jooksul pärast pakkumise lõppemist.
 • Tasuta spinnid kehtivad kontol 30 päeva. Nende kasutamisel genereeritud võidud muutuvad boonusrahaks, mis tuleb omakorda 30 päeva jooksul 25 korda läbi mängida.
 • Auhinnaloos toimub 48 tunni jooksul pärast pakkumise lõppemist.
 • Loosis osalemiseks vajaliku pileti saab iga mängija, kes on kampaaniaga liitunud ja vähemalt 20 € eest kasiinos panustanud.
 • Päeva jooksul võib üks mängija koguda kuni 100 loosipiletit, kogu kampaania jooksul saab üks mängija koguda kuni 2000 piletit.
 • Loosimise auhinnafond on 20 000 €, mis jagatakse ära 20 inimese vahel juhuslikkuse alusel, ehk iga võitja saab 1000 €.
 • Igal osalejal on võimalik saada üks auhind, ehk isegi kui oled loosis osalenud rohkem kui ühe piletiga, ei tähenda see, et saaksid mitu auhinda võita.
 • Kui oled auhinnaraha võitnud, võtab Unibet Sinuga ühendust 7 päeva jooksul pärast loosimise lõppu.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Tasuta spinnid saavad kõik mängijad, kes 20 € eest panustavad

Loosipiletite kogumine on küll piiratud, kuid siiski võib koguda kuni 100 piletit (selleks peab 2000 € eest mängima)

Auhinnaraha saajaid on üsna vähe

Tasuta spinnid lisatakse kontole alles pärast kampaania lõppu

Hinnang

4.5

Hinnangu selgitus

Selle Unibeti kasiino kampaania puhul on tegemist üsna mõistliku pakkumisega, arvestades seda, et isegi kui Sul loosiõnne ei ole, siis tasuta spinnid saad Sa igal juhul kätte, kui 20 € eest mänginud oled. Küll aga arvame, et Unibet kui nii suur ja kogemusterikas online-kasiino võiks juubeli puhul midagi erilisemat pakkuda.

Klienditugi

Küsimuste korral või kui soovid Unibetile isiklikult õnne soovida, võta kindlasti ühendust nende eesti- või inglisekeelse klienditoega. Unibeti klienditugi on avatud 24/7.
Igaks ole valmis aga selleks, et kui eestikeelne klienditugi parasjagu ei tööta, siis võidakse Sulle vastata inglise keeles.