Unibeti online-kasiino
KOKKUVÕTE
Unibeti puhul kalduvad tekkivad emotsioonid äärmusest äärmusesse. Ühest küljest on mängude valik väga rikkalik ja väljamaksed teostatakse suhteliselt kiirelt. Samas jätab aga kõvasti soovida klienditeeninduse kättesaadavus ja tase ning ka lojaalsed mängurid tahaksid kindlasti rohkem boonuspakkumisi näha.
MÄNGUD93
KAMPAANIAD JA BOONUSED91
KASUTAJATUGI JA ABIINFO92
MAKSEVIISID87
PARTNERPROGRAMM94
Reader Rating3 Votes95
PLUSSID
Kiired väljamaksed
Hea mängude valik
MIINUSED
Eestikeelse kasutajatoe tööaeg on väga piiratud
Lojaalsetele mängijatele on vähe pakkumisi
91
lõpuskoor

Unibet online-kasiino

Unibeti online-kasiino on rikkaliku mängudevalikuga kasiino, mida saab kasutada koguni 150 riigis. Kasiinost leiad enam kui 400 erinevat mängu, nende hulgas nii automaate kui ka live-diileriga laudu.

MÄNGUD JA TARKVARA

Unibeti saidilt leiad tohutu valiku automaate maailma parimatelt mänguarendajatelt (Gaming Associates, NetEnt, Williams Interactive).

Kasutajad saavad proovida õnne paljudel erinevates slotimängudes, mida võib soovi korral vaadata ka kategooriate kaupa (nt uued mängud, ainult Unibetis pakutavad mängud, populaarsed mängud jne).

Lisaks tavapärasele mänguautomaatide kasutamise võimalusele, korraldab Unibet ka kasiinoturniire, kus mängijad saavad võrrelda oma tulemusi teiste kasutajatega ja teenida lisaauhindu. Samuti on võimalik mängida bingot ja videopokkerit.

Soovi korral saab istuda ka live-kasiino lauda ja mängida ruletti, blackjacki, baccarat’d või erinevas formaadis pokkerit.

KAMPAANIAD JA BOONUSED

Unibeti uue kasutajana ootab Sind päris rikkalik tervituspakett – esimeselt sissemakselt antakse Sulle 100% boonust kuni 100€ ulatuses ja 5 tasuta mängukorda Starburst automaadil.

Aga see pole sugugi veel kõik – Unibeti mängijatele korraldatakse ka mänguautomaaditurniire, kus võid teenida eriauhindu. Võit sõltub sellest, kui palju suudad oma raha ühe tõmbega kasvatada, mitte sellest, kui palju raha mängu paned. Kui teed kõige tulusama keerutuse, võidad 100 eurot.

KASUTAJATUGI JA ABIINFO

Eestikeelne kasutajatugi live-chati ja e-posti teel töötab 4-12 tundi päevas viiel päeval nädalas (teisipäevast reedeni ja pühapäeval). Täpsed ajad leiad avalehe alumisest osast lingi „Võta meiega ühendust“ alt. Ajal, mil eestikeelne kasutajatugi ei tööta, saavad Eesti kasutajad vajadusel pöörduda rahvusvahelise klienditoe poole. Ingliskeelne live-kasutajatugi on avatud 24 tundi päevas 7 päeva nädalas.

MOBIILNE KASIINO

Nagu ühele kaasaegsele kasiinole kombeks ja kohuseks, ei puudu ka Unibetil oma mobiilikasiino. Selle kasutamiseks võid alla laadida äpi, mis töötab nii iPhone’il, iPad-il kui ka Android-mobiiltelefonil, aga võid ka lihtsalt mobiiltelefoni brauseris Unibeti lehe avada ja sisse logida. Mobiilses kasiinos pole küll mängude valik sama lai kui tavalises veebikasiinos, aga sellegipoolest saab valida mitmekümne automaadi ja kaheksa erineva lauamängu vahel.

MAKSEVIISID

Kasutajad saavad oma kontole sissemakseid teha internetipanga ülekandega, krediitkaardiga (Visa või MaserCard) või veebimakse teenuse pakkujate (Skrill või Neteller) vahendusel. Sissemakseid saab teha mitmes erinevas valuutas.

Väljamaksetaotluste töötlemine võtab aega üks kuni kolm tööpäeva. Minimaalne väljamakstav summa on 15€. Väljamakseid saab teha pangakontole, krediitkaardile või interneti makseteenuse vahendajate kontodele (nt Skrill, Neteller).

PARTNERPROGRAMM

Iga tema soovitusel Unibetiga liitunud uue mängija eest makstakse kasutajale preemiat 50€ pärisraha, mille saab soovi korral kohe välja võtta. Lisaks saab ka soovituse kaudu liitunud kasutaja oma esimesele sissemaksele 100% boonust kuni 50€ ulatuses.

PIIRANGUTEGA RIIGID

Unibetis ei saa mängida Hispaania, Austraalia, Filipiinide, Prantsusmaa, Itaalia, Taani, Türgi, Hongkongi, Ameerika Ühendriikide ja teiste USA territooriumite, Afganistani, Etioopia, Iraani, Iraagi, Jordaania, Kuveidi, Pakistani, Süüria, Jeemeni ning Korea Rahvademokraatliku Vabariigi kodanikud.

KLIENDITUGI

Telefon: puudub
Email: info@unibetsupport.ee
Live-vestlus: jah

Tööaeg:

Päev Klienditugi elava vestluse vormis Klienditugi e-posti teel
Esmaspäev 11.00 – 23.00
Teisipäev 19.00 – 23.00 11.00 – 23.00
Kolmapäev 11.00 – 19.00 11.00 – 23.00
Neljapäev 11.00 – 23.00 11.00 – 23.00
Reede 11.00 – 19.00 11.00 – 23.00
Laupäev 11.00 – 23.00
Pühapäev 15.00 – 23.00 11.00 – 23.00