4.9
Lõppskoor
Raha ja tasuta spinnid PAFilt
KOKKUVÕTE
PAF kasiino korraldab oma lehel igapäevaseid mänguautomaaditurniire, millest osavõtjad võivad teenida rahalisi auhindu (pärisrahas) või tasuta mängukordi automaatidel.
Väga hea
Süsteem arvutab parima mänguraundi
Edetabelikohtade auhinnad on väga head
Turniirid toimuvad igal nädalal
Mitte nii hea
Osalemiseks tuleb automaatidel eelnevalt mängida 50 raundi

PAF online-kasiino

Kuidas osaleda?

Turniiril osalemiseks pead mängima Pafi online-kasiino mänguautomaadil vähemalt 50 korda. Iga turniiri nime all on näha, kui kaua vastav turniir veel kestab. Arvesse lähevad ainult need keerutused, mis on tehtud enne turniiri lõppu. Kui konkreetse turniiri reeglites pole määratud teisiti, peab igal keerutusel tehtud panus olema vähemalt 0.20 EUR.

Turniiriga liitumiseks klõpsa esmalt soovitud turniiri nimel ja seejärel nupul Mängima. Turniiri võitjaks kuulutatakse mängija, kelle keskmine väljamaksete protsent (ehk võitude summa ja tehtud panuste suhe) kahekümne järjestikuse mängukorra vältel on parim.

Kes võidavad ja mida võib võita?

Sina ise ei pea midagi arvutama – Pafi süsteem jälgib Sinu eest, millise kahekümne mängukorra seeriaga Sa edetabelis kõige kõrgema koha saaksid ja paigutab Su teenitud kohale. Lisaks võimalikule auhinnavõidule saavad kõik turniirile kvalifitseerunud mängijad ka 8 tasuta spinni. Iga tasuta spinni väärtus on 0.20 eurot.

Kui peaks juhtuma, et kahe või enama parima mängija võitude summa on võrdne, siis võidab suurema auhinna see  mängija, kes on mänginud rohkem mänguvoore.

Auhinnad jagunevad järgnevalt:

  1. koht – €100 ja 5-10 tasuta spinni
  2. koht – €40 ja 5-10 tasuta spinni
  3. koht – €20 ja 5-10 tasuta spinni
  4. koht – €20 ja 5-10 tasuta spinni
  5. koht – €20 ja 5-10 tasuta spinni

Lisaks edetabeli alusel määratud auhindadele saavad kõik mängijad, kes on täitnud turniiri minimaalse voorude arvu nõuded, 5 kuni 15 tasuta spinni. Tasuta spinnid saad kätte järgmisel hommikul kell 10 ja kui võidad nende spinnidega raha, ei laiene niisugustele võitudele läbimängunõudeid.

Lisaks igapäevastele turniiridele leiad PAF-ist ka nädalalõputurniirid, kus võidud on kaks korda suuremad.