4.7
Lõppskoor
Pafi temaatilised ruletiõhtud
KOKKUVÕTE
Kuni 2. oktoobrini saab Pafi live-kasiinos kas või iga õhtu ruletti mängides midagi võita. Nädala jooksul on saadaval 3 erinevate temaatikatega ruletilauda ning neist olenevad ka auhinnad, mida võid võita. Sina pead vaid kindlate summade eest ruletti mängima.
Väga hea
Palju tasuta spinne
Tasuta spinnide võidud on päris rahas
Tihe auhindade jagamine
Mitte nii hea
Loosimisega lauas on tihe konkurents
Piiratud toimumise aeg päevast
Piirangud mängimisel

PAF online-kasiino

Pafi live-kasiinos saab terve kuu jooksul igal õhtul mängida temaatilisi ruletimänge. Ühe teemaga tulevad kaasa kopsakate auhindadega loosimised, teise kahega vaid mõne mänguringi tegemisel hunnik tasuta spinne.

Kampaania alused

 • Kampaania toimumise aeg on 2.09 – 2.10.2017
 • Kampaania põhineb loosimistel ning nädala peale on ära jaotatud kolm erineva temaatikaga ruletituba, milles toimuvad eraldi loosimised: FairyTale, Retro ja Rock N’Roulette.

FairyTale laud esmaspäevast kolmapäevani

 • Kampaaniaperioodi igal nädalal esmaspäevast kolmapäevani kell 15.00 – 03.00 on aktiivne FairyTale ruletilaud
 • Ühe loosipileti saad siis, kui mängid päris raha eest 10 mänguringi (üks mänguring võib katta kuni 70% võiduvõimalustest)
 • Kokku võid ühe päeva jooksul koguda kuni 50 loosipiletit
 • Loosimine toimub igale kvalifitseerumisperioodile järgneval neljapäeval (7., 14., 21. ja 28. septembril).
 • Loosimise peaauhinna saab loosi võitja valida (kodukino, helisüsteem või nutikell), teise koha omanik saab valida juhtimispuldi või võlukepi vahel. Lisaks veel 99 õnnelikku saavad erineva väärtusega rahalised auhinnad.
 • Silmas tasub pidada seda, et loosimine toimub kõigi mängijate vahel, kes osalevad kampaanias üle kogu NetEnt võrgustiku, s.t võidu võivad saada ka mängijad, kes ei ole Paf kasiino kliendid.

Retro laud neljapäevast reedeni

 • Kampaaniaperioodi igal nädalal neljapäevast reedeni kell 15.00 – 03.00 on aktiivne Retro ruletilaud.
 • Selle laua auhinnaks on tasuta spinnid. Kui teed päris rahaga 20 mänguringi (üks mänguring võib katta kuni 70% võiduvõimalustest), saad automaatselt 50 tasuta spinni slotimängus Jack Hammer.
 • Ühe päeva jooksul võid võita kokku maksimaalselt 50 tasuta spinni.
 • Tasuta spinnid kehtivad 7 päeva, neist igaühe väärtus on 0.25 € ning need väljastatakse pärisrahas, s.t läbimängimistingimused puuduvad.

Rock N’Roulette laud laupäevast pühapäevani

 • Kampaaniaperioodi igal nädalal laupäevast pühapäevani kell 15.00 – 03.00 on aktiivne Rock N’Roulette ruletilaud.
 • Selle laua auhinnaks on tasuta spinnid. Kui teed päris rahaga 20 mänguringi (üks mänguring võib katta kuni 70% võiduvõimalustest), saad automaatselt 50 tasuta spinni slotimängus Jimi Hendrix.
 • Ühe päeva jooksul võid võita kokku maksimaalselt 50 tasuta spinni.
 • Tasuta spinnid kehtivad 7 päeva, neist igaühe väärtus on 0.20 € ning need väljastatakse pärisrahas, s.t läbimängimistingimused puuduvad.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Tasuta spinnide pakkumised on üsna lahked – 50 keerutust antakse vaid 20 enda tehtud pärisraha panuse eest

Tasuta spinnide võitude puhul saad need kontole ilma läbimängimistingimusteta

Loosimised toimuvad kõigil neljal nädalal ja ülejäänud pakkumiste auhinadadena jagatavad tasuta spinnid lisatakse kontole kohe, kui oled vastava päeva ülesande täitnud

Kui otsustad osaleda FairyTale ruletilauas ja seega ka loosimises, on konkurente palju, sest auhinnad loositakse välja kõikide NetEnti võrgustikus antud kampaanias osalevate mängijate vahel

Kampaania on saadaval ainult piiratud aja jooksul päevast

Ruleti mängimisele on seatud piirangud

Hinnang

4.7

Hinnangu selgitus

Kampaania juures on väga postiivne see, et igaüks võib valida, milline temaatika talle kõige rohkem meeldib ning milliste auhindade jagamises osaleda soovib. Kolm päeva nädalast võtab küll FairyTale pakkumine, milles osalejad lisatakse kogu NetEnti võrgustikku hõlmavasse loosimisse ning seetõttu on võiduvõimalused üsna väikesed. Samas aga kõik tasuta keerutused lisatakse kontole kohe, kui mängunõue on täidetud, mis on kindlasti väga motiveeriv. Pisut morjendav võib olla aga see, et mängunõuete täitmiseks on seatud teatud panusepiirangud.

Klienditugi

Kõikide lisaküsimuste puhul võid pöörduda Pafi klienditoe poole.
Klienditoe tööaeg on: E-P 10-18

Telefon: 800 0100 390
E-post:  support.ee@paf.com
Live-vestlus: jah