4.5
Lõppskoor
Pafi jõulutaat tõi jõulud varakult kohale
Kokkuvõte
Igal novembrikuu päeval on mängijatele antud ülesanne, mille täitmisel lisatakse nad loosimisse. Iga päev toimub loosimine, mille võitja saab endale väärtusliku tehnikaeseme või hoopis hunniku tasuta keerutusi.
Väga hea
Ahvatlevad auhinnad
Iga päev uus pakkumine
Mitte nii hea
Võiks olla rohkem kasiinpakkumisi
Auhinnaloos: väike võiduvõimalus

Paf online-kasiino

Paf online-kasiinost leiad jõulueelse kingikalendri! Iga päev on 24 tunni vältel saadaval üks eriline pakkumine, millega kaasneb päevamissioon ning hinnaline tehnikavidin. Kalendri auhinnafondis on selliseid kingitusi nagu PS4, iPhone8, NutiTV, iPad Pro ning kokku 12 000 tasuta spinni.

Kampaania alused

  • Pafi kampaania “Jõulutaat möllab – jõulud saabusid varakult” periood on 1.11 kuni 30.11.2017.
  • Igal kampaaniapäeval on oma pakkumine – pakkumine ei pruugi olla kasiinomängudel põhinev, see võib olla saadaval näiteks hoopis spordiennustuses, bingo tubades või pokkeris.
  • Iga päeva pakkumise juures on märgitud ülesanne, mis osalemiseks täita tuleb. Osaleda võid iga päeva pakkumises, kuid seda ei pea tegema.
  • Kõikide ülesannete puhul tuleb alati mängida päris raha eest ning vähemalt märgitud miinimumpanustega. Kui ülesanne on täidetud, lisatakse Sind loosimisse. Loosimine toimub kõikide päevaülesande täitnute vahel ning loosimise auhinnaks on päevapakkumise juures märgitud tehnikavidin või tasuta keerutused.
  • Kui oled võitnud tehnikatoote, võtab Paf Sinuga ühendust telefoni teel, et edasisi detaile ja auhinna kättesaamist arutada. Seega palume Sul üle kontrollida, et telefoninumber, mille oled kontole märgitud oleks kehtiv või kui konto alles avad, tee kindlaks, et sisestad täiesti korrektse telefoninumbri.
  • Kui oled võitnud tasuta spinne, saad sellekohase teavituse sõnumite postkasti ning sellest hetkest alates kehtivad need 36 tundi. Ära unusta oma tasuta keerutusi õigel ajal ära kasutada!
  • Kõiki võitjaid teavitatakse vastavale kampaaniapäevale järgneval tööpäeval, nädalavahetuse mõlema päeva võitjaid esmaspäeval.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Erinev ülesanne, auhind ja võiduvõimalus iga päev

Väga ahvatlevad kingitused

Ainult kasiinohuvilistele ei ole muudest pakkumistest kasu

Auhind antakse loosimise teel: võiduvõimalus on üsna väike

Hinnang

4.5

Hinnangu selgitus

Meile meeldivad pakkumised, kus mõeldakse erinevate klientide soovidele, kuid meie arvates võiks selle jõulueeldse kalendri puhul siiski rohkem kasiinoga seotud pakkumisi saadaval olla. Auhinnad on kogu selle pakkumise kestel vägagi ahvatlevad, isegi kui nende võiduvõimalust Sina kui mängija kuidagi mõjutada ei saa. Tegemist on igapäevaste loosimistega, mille osalejate arvu mängijad ei näe.

Klienditugi

Jõulueelse kalendri kohta võid kõik oma küsimused esitada Pafi klienditoele.

E-post: support.ee@paf.com
Telefon: 800 0100 390
Live-vestlus: jah

Tööaeg: E-P 10-18