optibet
Optibeti online-kasiino ülevaade
KOKKUVÕTE
Optibeti positiivseimateks külgedeks on kahtlemata suurepärane mobiilsete seadmetega ühilduvus ja kiired maksed. Veidi rohkem tahaks näha pakkumisi mängijatele, kellele alustaja boonuspakkumised enam ei kehti. Samuti võiks nuriseda klienditoe tööaja üle - kliendituge pakutakse peamiselt neil aegadel, kui enamik inimestest tööl on. Üldmulje saidist on siiski positiivne, mängude valik on hea ja ka mobiiliga on saiti mugav kasutada
MÄNGUD100
KAMPAANIAD JA BOONUSED100
KASUTAJATUGI JA ABIINFO95
MAKSEVIISID92
PARTNERPROGRAMM100
Reader Rating2 Votes94
PLUSSID
Ilus ja omapärane kujundus
Hea valik slotimänge
Kiire maksete töötlemine
MIINUSED
Vähesed ja harva uuenevad boonuspakkumised püsivamatele mänguritele
Elava vestluse vormis klienditoe tööaeg on väga piiratud
97
lõpuskoor

Optibet online-kasiino

Optibeti online-kasiinos saad panna oma õnne proovile lugematul hulgal erinevatel Microgamingu, NetEnti ja Nyx Gamingu loodud automaatidel. Kui automaatidest saab isu täis, võid proovida ka live-diileriga ruletti, blackjacki või baccarat’d.

MÄNGUD JA TARKVARA

Optibeti lehel avaneb Sulle valik nelja erinevasse kategooriasse jagatud slotimängude vahel. Lisaks saad mängida ka lauamänge või videopokkerit. Valikus on NetEnti, Microgamingu ja Nyx Gamingu mängud. Peale selle saad mängida ka live-kasiinos, kus võid „istuda“ ruleti-, blackjacki või baccarat lauda.

Mängud on jagatud tootjate alusel kategooriatesse RED, SILVER ja WHITE. Kahjuks puudub saidil otsingufunktsioon, aga algajal kasiinomängijal lihtsustab põnevamate mängude otsimist võimalus sortida mänge populaarsuse järgi.

Saidilt ei puudu ka progresseeruva jackpotiga mängud. Nt Mega Moolah peavõidu suurus oli selle ülevaate kirjutamise hetkel umbes 7,5 miljonit eurot.

KAMPAANIAD JA BOONUSED

Tervitusboonus uutele kasutajatele

Optibet pakub uutele kasutajatele erineva määraga boonust kolme esimese sissemakse eest.

  • Kui teed esimese sissemakse suuruses 20-300€ ja lisad boonuskoodi BONUS1, siis kahekordistab Optibet Sinu sissemakse ja annab Sulle lisaks ka 70 tasuta mängukorda mänguautomaadil.
  • Teise sissemakse puhul on Sul võimalik teenida 100 tasuta mängukorda, kui kasutad vähemalt 20€ sissemakse tegemisel boonuskoodi BONUS2.
  • Kolmanda sissemaksega teenid veel täiendavad 70 tasuta mängukorda, kui sissemakse suurus on vähemalt 20 eurot ja sissemaksele on lisatud boonuskood BONUS3.

Enne kui saad teha esimese boonuskoodiga teenitud raha sisaldava väljamakse, pead sissemakstud summa ja boonuse 40-kordselt läbi mängima. Kui Sa seda nõuet nädala aja jooksul täita ei suuda, kaotad teenitud boonusraha.

Läbimängutingimuste täitmiseks tehtav panus ei tohi olla suurem kui 10€. Suuremate panustega võid küll mängida, aga läbimängunõude täitmiseks need arvesse ei lähe. Tasuta mängukordi saad kasutada automaatidel Wild Wild West, Joker Pro, Starburst ja Aloha. Mängukorrad tuleb ära kasutada 48 tunni jooksul pärast nende teenimist. Mängukordade kasutamise alustamiseks logi oma kontole sisse ja ava valitud mäng.

KASUTAJATUGI JA ABIINFO

Live-vestluse vormis kasutajatugi töötab Optibetis tööpäeviti kl 9.00-18.00 (GMT +2). Kui soovid, võid kasutajatoele ka meili saata või helistada.

MOBIILNE KASIINO

Optibeti kasiinos saab mängida ka kõigi mobiilsete seadmetega. Mobiilses kasiinos on mänguvalik sarnane veebilehel pakutavaga. Kahjuks pole mobiilses kasiinos (veel) võimalik mängida live-mänge.

MAKSEVIISID

Optibeti lehel saad sisse- ja väljamakseid teha Eesti pankade ülekannetega, krediitkaardiga ja samuti Skrilli või NETELLERI konto kaudu. Väljamaksed saad Optibetis teha vaid selle kanali kaudu, kust oled varem teinud sissemakse. Väljamakse töötlemine toimub lubaduste kohaselt tavaliselt 24 tunni jooksul, aga võib võtta ka kuni 5 tööpäeva.

PARTNERPROGRAMM

Kui oled Optibeti kasutaja, võid liituda ka Lifland Affiliates partnerlusprogrammiga. Kui Sinu kutse peale liitub Optibetiga uus kasutaja, on Sul võimalus teenida kuni 40% tulust, mida see kasutaja saidile toob. Enne partnerprogrammi tasu maksmist arvestatakse sellest saidi turunduskulud maha. Kui pärast kulude mahaarvamist tuleb summa negatiivne, ei pea Sa siiski muretsema – miinust edasi ei kanta ja uuel kuul saad uue hooga alustada!

PIIRANGUTEGA RIIGID

Optibet.ee lehel saavad mängida vaid Eesti mängijad.

OPTIBET KLIENDITUGI

Tööaeg: E-R 9-18
Telefon: 614 0033
E-post:  support@optibet.ee
Live-vestlus: jah