4.5
Lõppskoor
Kingswini tervituspakkumine
KOKKUVÕTE
Uuendatud Kingswin kasiinol on Sinu jaoks valmis pandud ka värskendavalt lahke tervituspakkumine. Selle raames võid saada kuni 555 eurot (või 1 BTC) boonusraha! Boonuskampaaniast osa saamiseks peab iga kampaania jooksul tehtud sissemakse suurus olema vähemalt 20 eurot.
Väga hea
Tervitusboonuse summa on üsna suur
Tegu on eelkõige hea õpperaha pakkumisega uutele mängijatele
Mitte nii hea
Erinevad mängud lähevad läbimängimisel arvesse erineva koefitsiendiga.
Mõni mäng ei lähe läbimängimisel arvesse

KingsWin online-kasiino

Kampaania alused

  • 1. sissemakse kahekordistatakse kuni 100 euro/300 mBTC ulatuses.
  • 2. sissemaksele saad juurde 50% boonust (kuni 50 eurot/100 mBTC)
  • 3. sissemaksega saad boonust 25% (kuni 250 EUR/200mBTC)
  • 4. sissemakse koguni kolmekordistatakse (boonuse kogusumma on siiski vaid kuni 55 EUR/100mBTC)
  • 5. sissemakse boonus on jälle 100% kuni 100 euro/300mBTC ulatuses
  • Kui Sa ei täida boonuse tingimusi kolmekümne päeva jooksul, siis boonusraha aegub.

Kampaania raames pakutav boonus on üsna standardses suuruses. Silma torkab eelkõige teise ja neljanda sissemakse suhteliselt madal limiit. Kuigi 4. sissemaksele lubatakse anda 200% boonust, on maksimaalne boonuse summa vaid 55 eurot, mis tähendab, et 200% boonust saad vaid nende sissemaksete puhul, mille suurus on kuni 27,5 eurot.

Järgnevalt anname ülevaate neist aspektidest, mis meie hinnangul on antud kampaania puhul kõige positiivsed ja negatiivsed.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Tervitusboonusega saavad uued mängijad teenida üsna suure summa boonusraha, millega automaate tundma saab õppida.

Enne, kui boonusraha sisaldava väljamakse saad teha, pead boonuse 40 korda läbi panustama. Seetõttu ongi eelkõige tegu hea õpperaha pakkumisega uutele mängijatele. Lootus, et saad boonusraha kunagi välja võtta, on üsna väike, kui Sa just eriliselt õnneliku käega pole.

Läbimängunõuete täitmisel tuleb arvestada, et erinevad mängud lähevad arvesse erineva koefitsiendiga. Slotimängude panuseid arvestatakse 100% ulatuses, aga videopokkeris ja kõigis lauamängudes tehtud panused ainult 10% ulatuses.

Osadel automaatidel mängimine ei lähe läbimängutingimuste arvestusse ja osad lähevad arvesse ainult 75% ulatuses. Täpse loetelu neist mängudest leiate boonuse tingimuste punktist 3.9.

Kokkuvõte

Meie hinnangul on KingsWini kasiino tervitusboonuse näol tegemist eelkõige hea „tasuta kooliraha“ saamise võimalusega. Boonusraha läbimängutingimused on keskmised või pigem natuke kõrgemad. Kui otsid kerget raha, ei soovita me seda pakkumist kasutada – võid pettuda. Aga kui otsid mängurõõmu ja lisavahendeid erinevate mängude testimiseks, on see Sulle hea võimalus.

Hinnang:

4.5

Hinnangu selgitus:

Kingswini tervitusboonus on viieosaline ja suhteliselt lahkete boonuste protsendimääradega. Kõrged läbimängumäärad ja karmid sissemaksepiirangud kõrgema boonusprotsendiga maksetele muudavad pakkumise aga veidi vähem atraktiivseks.

Klienditugi

Kui Sul jäi selle kampaania kohta midagi ebaselgeks, võta ühendust Kingswini 24/7 klienditoega. Kliendituge pakutakse elavas vestluses (hetkel kahjuks ainult inglise keeles) ja samuti saab küsimusi saata kodulehel asuva kontaktivormi kaudu.

Telefoni teel Kingswin kasutajatuge ei paku.